طراحی و دکوراسیون داخلی در شیراز

جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت با ما در تماس باشید
09121075978 - 02122651251 - 02122053106


با انجام طراحی داخلی در شیراز می توانید دکوراسیون خانه خود را مطابق با مد روز تغییر دهید همچنین با طراحی داخلی در شیراز از یکنواختی خانه دور می شوید

آشنایی با طراحی داخلی در شیراز

شاید برای بسیاری از شما این اتفاق افتاده باشد که از فضا و دکور خانه ی خود خسته شده باشید بنابراین نیاز به یک دکوراسیون جدید پیدا می کنید. طراحی داخلی در شیراز می تواند یک گزینه مناسب باشد. شما می توانید با به کارگیری طراحان دکوراسیون با تجربه، یک طراحی داخلی در شیراز انجام دهید به نحوی که حس آرامش به محیط زندگی شما برگردد. هنگام طراحی داخلی منزل می توانید از سبک های مختلف در طراحی استفاده کنید. همچنین باید به مصالح به کار رفته حین طراحی داخلی در شیراز نیز توجه ویژه ای داشته باشید. استفاده از لوازم و جزئیات بی کیفیت، صدمات جبران ناپذیری به طراحی و دکوراسیون داخلی شما وارد می کند. در ادامه با دکوراسیون و طراحی داخلی در شیراز بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

طراحی داخلی به چه معناست؟

در گذشته، طراحی داخلی جزئی از طراحی ساختمان به شمار می رفت اما امروزه با گسترش صنعت مد و همچنین پیشرفت تکنولوژی، طراحی داخلی نیز به عنوان رشته ای جداگانه در نظر گرفته می شود. معماری و طراحی داخلی در حقیقت، انجام یکسری از کارها به منظور بهبود ارتباط انسان با محیط داخلی است. یک طراح با تجربه می تواند با بکارگیری المان های تزئینی و سبک های معماری، محیط داخلی را برای ساکنان آن قابل پذیرش و لذت بخش کند. طراحی داخلی در واقع نوعی هنر است که با تکنولوژی آمیخته شده و اجرای آن را راحت تر کرده است.

گروه مهران طاهری

 

طراحی داخلی در شیراز چه ویژگی هایی دارد؟

به منظور شروع طراحی و دکوراسیون، بهتر است موقعیت جغرافیایی محل مورد نظر را مورد توجه قرار داد. زیرا در نظر گرفتن المان های جغرافیایی در طراحی و دکوراسیون می تواند باعث ایجاد حس صمیمیت و تناسب محیط داخلی و خارجی شود. به عنوان مثال اگر در شهر های شمالی ایران بخواهید طراحی داخلی انجام دهید بهتر است از المان ها و جزئیاتی مانند دریا، جنگل، باران، آسمان و همچنین رنگ های سبز و نارنجی استفاده کنید. همچنین اگر بخواهید طراحی داخلی در شیراز انجام دهید، بهتر است از المان های مرتبط به فرهنگ و هنر اصیل ایرانی و همچنین از رنگ هایی مانند فیروزه ای بیشتر استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید یکی از دیوارهای خانه را به وسیله کاغذ دیواری های مدرن که اشعار فارسی روی آن نقش بسته است استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که این توصیه ها به عنوان پیشنهاد است و شما برای طراحی داخلی در هر شهر و کشوری می توانید سلیقه خود را مد نظر قرار داده و طراحی داخلی شیراز را با توجه به سبک های روز دنیا انجام دهید.

طراحی داخلی در شیراز

 

سبک های موجود در طراحی و دکوراسیون داخلی

از جمله سبک های مورد نظر برای طراحی داخلی در شیراز می توان به سبک طراحی داخلی ایرانی، سبک مینیمالیسم، سبک کلاسیک، سبک روستیک، سبک ماوریک و همچنین سبک های مرتبط با کشورهای مختلف اشاره کرد. در طراحی های ایرانی معمولا به نظم اشیا و ساخت ستون های رفیع و ایوان های هیجان انگیز بیشتر پرداخته می شود. این سبک را می توان در طراحی داخلی در شیراز و یزد و اصفهان به وفور پیدا کرد. سبک مینیمالیسم یا ساده گرایی از مشهور ترین سبک های معماری داخلی در جهان است. در این سبک از پیچیدگی های فلسفی خبری نیست و همه چیز در عین سادگی، حیرت انگیز است. از اجزای هندسی مورد استفاده در این سبک می توان به دایره و مربع اشاره نمود. در طراحی های سبک کلاسیک به جزئیات طراحی اهمیت داده می شود. تمامی لوازم و المان های به کار رفته در این نوع طراحی دارای حکاکی یا منبت با طرح های اساطیری و گل و گیاه هستند. در سبک روستیک، طبیعت به داخل محیط آورده می شود. در این سبک اغلب از کنده و شاخ و برگ درختان برای تزیین استفاده می شود. این سبک از طراحی بیشتر در خانه های ویلایی شمال کشور دیده می شود. در طراحی به سبک ماوریک نیز از ایده های خلاقانه و مدرن و همچنین رنگ های متنوع استفاده می شود.

طراحی و دکوراسیون داخلی

 

در طراحی داخلی چه نکاتی باید رعایت شوند؟

اولین نکته در دکوراسیون داخلی، در نظر گرفتن آسایش است چرا که خانه محلی برای آرامش یافتن است و نباید با انتخاب طراحی های نامناسب، این آرامش از ساکنان سلب شود. نکته دوم استفاده ی درست از سطوح در طراحی است. سقف، دیوارها و کف ها از سطح های اصلی طراحی هستند که به همراه سطوح فرعی مانند پنجره و مبل ها، نقش اساسی در شلوغ یا خلوت به نظر رسیدن محیط بازی می کنند. نکته سوم در طراحی بهره بردن از ترکیب رنگ هاست. رنگ های مورد استفاده با توجه به کاربرد محیط انتخاب می شوند.

 

 

 

 

دکوراسیون اتاق اداریطراحی داخلی مغازه طلا فروشیدکوراسیون رستوران کوچکروف گاردن در ایرانطراحی لابی آپارتمان,مشاور دکوراسیون منزل,دکوراسیون منزل قدیمی,دکوراسیون منزل جدیدطراحی خانه های مدرن ,دکوراسیون هتلدکوراسیون داخلی ویلادکوراسیون داخلی مطب,دکوراسیون داخلی مطب دندانپزشکیبازسازی و نوسازی ساختمان,بازسازی منازل قدیمی,طراحی جدید آشپزخانهطراحی دکوراسیون آشپزخانه ایرانیدکوراسیون داخلی مغازهطراحی داخلی در تبریزطراحی داخلی مجتمع تجاریدکوراسیون داخلی درمانگاهطراحی کلینیک پوست و موطراحی داخلی صرافیشرکت طراحی داخلی,طراحی داخلی تبریزطراحی داخلی پاساژطراحی داخلی درمانگاهطراحی داخلی کلینیک زیباییطراحی صرافیطراحی داخلیطراحی مغازه پوشاک,دکوراسیون مغازه کیف و کفش,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیطراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشیطراحی دکوراسیون مغازه لوازم خانگیدکوراسیون مغازه موبایل فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشیدکوراسیون مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی.دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی,دکوراسیون مغازه ابزار فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خرازیدکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیطراحی داخلی مغازه عینک فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه ساعت فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون مغازه عطاری,دکوراسیون مغازه موبایل فروشی

پاسخ دادن

6 − 5 =