طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی

جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت با ما در تماس باشید
09121075978 - 02122651251 - 02122053106


طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی تاثیر بسیار زیادی بر میزان فروش شما خواهد داشت. برای آشنایی با اصول طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی با ما همراه باشید.

نکات مهم برای طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی  تاثیر بسیار زیادی بر روی میزان فروش و درآمد شما خواهد داشت. امروزه طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی نیز مانند بسیاری از صنف های دیگر بسیار مورد توجه قرار گرفته و به یک شاخص رقابتی تبدیل شده است. دکوراسیون مغازه ورزشی باید به گونه ای باشد که ماهیت خود یعنی ورزش و امور مربوط به آن را به خوبی منعکس کند. با به کار بردن بعضی از نکات مهم در طراحی، فضای مغازه خود را جذاب تر خواهید نمود. در ادامه به برخی از این نکات در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی اشاره خواهیم نمود.

رنگ بندی مناسب برای طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی نباید مانند طراحی داخلی یک اداره باشد. ورزش به طوری ذاتی آمیخته با شور، هیجان و تحرک است. پس کسانی که به سراغ مغازه های لوازم ورزشی می روند نیز به نوعی دارای سطح هیجان بالایی هستند. پس وارد شده به یک فضای مینیمال و بسیار ساده نمی تواند جذابیت لازم را برای آن ها داشته باشد. در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی بهتر است از رنگ های تند و متنوع استفاده کنید. بهتر است یک تم رنگی برای خود در نظر بگیرید و سپس اقدام به طراحی بر اساس موقعیت و رنگ ها کنید. اگر نمایندگی مربوط به یک برند ورزشی خاص هستید، می توانید از تم رنگی همان برند برای طراحی خود استفاده کنید تا از نظر بصری نیز این را به مشتری های خود القا نمایید.

نورپردازی همیشه مهم است

طراحی مربوط به هر جا که باشد، منزل، اداره یا کافه فرقی نمی کند. طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی نیز از این مهم مستثنی نیست. نور باید به قدری باشد تا مشتری به خوبی ببیند و احساس اطمینان کند. اما شما آزادید که مغازه لوازم ورزشی خود را به نورهای متفاوتی متناسب با تم رنگی مغازه نورپردازی کنید تا حس هیجان بیشتری به فضا بدهید. مثلا می توانید نورپردازی را مشابه نورپردازی ورزشگاه ها انجام دهید تا هرچه بیشتر حس ورود به یک مکان ورزشی را به مخاطب خود القا کنید. البته باید دقت داشته باشید که در استفاده از نورهای رنگی اغراق نکنید. زیرا در این صورت اجناس مغازه شما با یک فیلتر رنگی دیده خواهند شد و خریدار نمی تواند به درستی رنگ اجناس را تشخیص دهد.

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی

از الِمان های ورزشی استفاده کنید

بهتر است در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی از المان های ورزشی به درستی استفاده کنید. در دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی می توانید از دیوارها، کف و سف نیز استفاده کنید. در کنار قفسه بندی های جذابی که می توانید روی دیوار بکار ببرید، بهتر است دیوار را با صفحه نمایش که قهرمانان ورزشی یا بازی های معروف را نمایش می دهد دیزاین کنید. یا می توانید کف مغازه را مشابه با یک سالن ورزشی دیزاین کنید. یا طرح های هیجان انگیز دیگری که القا کننده حس تحرک و پویایی هستند در طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی استفاده کنید. می توانید از اِلمان های ورزشی مانند توپ و تور و یا سایر ماکت های ورزشی در طراحی خود بهره بگیرید. وجود آینه نیز یکی از الزامات برای طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی است. دیدن استایل خود در آینه همیشه برای همه ورزشکاران محبوب بوده است. بهتر است این فضا را به آن ها بدهید.

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی

فضای نشستن برای مشتری ها بسیار مهم است.

در میان این همه هیجان و شلوغی، بهتر است یک فضای آرام که مشتری ها بتوانند برای لحظاتی در آنجا نشسته و تمرکز کافی داشته باشند را نیز برای راحتی آنها فراهم کنید. این فضا در کنار آینه ها حتی تست کردن کفش های ورزشی که شما به آن ها پیشنهاد می کنید نیز بسیار لازم است.

دسترسی آسان با چیزهایی که مشتری ها می خواهند

توجه داشته باشید که طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی شما به گونه ای باشد که مشتری ها به هر آن چیزی که می خواهند به راحتی دسترسی داشته باشند و مثلا برای پیدا کردن کفش های مربوط به یک برند خاص سر در گم نشوند. همچنین بهتر است تجهیزات ورزشی را طوری دسته بندی کنید و بچینید که مشتری را علاوه بر چیزی که خریداری کرد،ترغیب به خریداری چیزهای دیگر متناسب با خریدشان کنید.

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی

طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی نقش پررنگی در جذب مشتری و بالا رفتن سطح فروش تان دارد. در این مقاله نکته های بسیار مهمی در خصوص طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی بیان گردید که با توجه و به کار بردن این نکته ها در طراحی مغازه ورزشی خود، می توانید فضا را تاثیرگذار و جذاب تر از قبل کنید. بهتر است در اینترنت جست و جو کنید و عکس های بیشتری در زمینه طراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشی ببینید. این کار به شما کمک می کند تا خلاقانه تر عمل نمایید.

طراحی دفتر کار اداریطراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشیطراحی داخلی رستوران سنتیگاردن روفطراحی لابی آپارتمانطراحی و دکوراسیون داخلی منزل,شرکت طراحی دکوراسیون داخلی منزلطراحی دکوراسیون خانهطراحی هتل,طراحی محوطه ویلاطراحی داخلی مطب دکتربازسازی خانهطراحی آشپزخانه کابینتدکوراسیون داخلی مغازهطراحی داخلی شیرازطراحی داخلی فضای تجاریطراحی فضای داخلی بیمارستاندکوراسیون داخلی کلینیک زیباییطراحی صرافیدکوراسیون داخلیدکوراسیون ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه کفش,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیطراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشیطراحی دکوراسیون مغازه لوازم خانگیدکوراسیون مغازه موبایل فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشیدکوراسیون مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی.دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی,دکوراسیون مغازه ابزار فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خرازی,دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیطراحی داخلی مغازه عینک فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه ساعت فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون مغازه عطاری,دکوراسیون مغازه موبایل فروشی

پاسخ دادن

13 + 7 =