طراحی داخلی مغازه چگونه انجام می شود؟

جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت با ما در تماس باشید
09121075978 - 02122651251 - 02122053106


طراحی داخلی مغازه چگونه انجام می شود؟

طراحی داخلی مغازه اگر به شکل صحیح باشد باعث افزایش مشتریان می شود. همچنین در طراحی داخلی مغازه باید به ویترین و ورودی مغازه توجه کرد.

طراحی داخلی مغازه چگونه انجام می شود؟

در دنیای امروز بسیاری از افراد برای خرید از فروشگاه های مختلف به طراحی داخلی مغازه توجه زیادی نشان می دهند. در دنیای تجارت ثابت شده است که هر چه طراحی دکور مغازه شیک تر و مجلل تر انجام شده باشد، مشتری های بیشتری برای بازدید محصولات وارد فروشگاه می شوند. بنابراین به منظور افزایش فروش و کسب در آمد بیشتر، بهتر است به فکر طراحی دکوراسیون داخلی مغازه خود باشید. همچنین طراحی ویترین مغازه و طراحی نمای بیرونی مغازه از اهمیت بسزایی برخوردار است. با توجه به تاثیر طراحی داخلی مغازه بر میزان فروش، پیشنهاد می شود برای دکوراسیون داخلی مغازه از شرکت های معماری باتجربه مشورت بگیرید؛ زیرا اگر طراحی مغازه و طراحی نما مغازه با دقت انجام نشود، ممکن است نتیجه عکس برای شما داشته و مشتری کمتری به مغازه شما وارد شود. در ادامه مقاله با طراحی داخلی و طراحی نمای مغازه بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

برای طراحی داخلی مغازه چه اصولی را باید رعایت کرد؟

ورودی هر مغازه اولین جایی است که مشتری می بیند بنابراین در طراحی مغازه دکوراسیون داخلی باید به آن توجه ویژه ای داشت. در این قسمت مشتری وارد مغازه شده و نگاه کلی به اجناس و همینطور دکور های به کار رفته می اندازد. در این مرحله مشتری تصمیم می گیرد که در این فروشگاه بماند یا خیر. بنابراین در طراحی داخلی مغازه باید کاری کرد که مشتری در بدو ورود هیجان زده شده و با خودش بگوید این جا همان جایی است که دنبالش بودم! استفاده از نور پردازی های زیبا و لوازم و جزئیات شیک می تواند به انتقال حس خوب به مشتری کمک کند. علاوه بر ورودی مغازه، دکوراسیون ویترین مغازه نیز بسیار مهم است. طراحی ویترین باید به گونه ای باشد که نظر مشتری را به خود جلب کند. همچنین بهتر است شیک ترین اجناس خود را در ویترین قرار دهید تا باعث جذب مشتری شود.

طراحی داخلی مغازه

 

نقش پیشخوان در طراحی داخلی مغازه

در هر مغازه ای پیشخوان یا میزی که دستگاه کارت خوان روی آن قرار دارد را باید در جایی طراحی کرد که از نظر دکوراسیون مشکلی برای رفت و آمد مشتری ها ایجاد نکند. پیشخوان مغازه باید فضای کافی داشته باشد تا مشتری ها بتوانند خرید خود را روی آن قرار داده و با آرامش به حساب و کتاب بپردازند. همچنین پیشنهاد می شود که برخی از محصولات پر فروش و جذاب را در کنار پیشخوان قرار دهید زیرا مشتری امکان دارد در لحظه آخر با دیدن این محصولات به خرید آن ها ترغیب شود. در طراحی داخلی مغازه باید بیشتر به راحتی مشتری احترام گذاشت بنابراین می توانید با قرار دادن صندلی و مبلمان در کنار پیشخوان مغازه موجب آسایش مشتری های سالمند یا خانم ها شوید.

 

دکوراسیون مغازه های کوچک چگونه است؟

اگر شما دارای مغازه ای با ابعاد کم هستید برای طراحی آن باید ویترین های منحصر به فردی داشته باشید تا نسبت به سایر مغازه ها بتوانید در دید مشتری قرار بگیرید. همچنین در دکوراسیون مغازه کوچک بهتر است از رنگ روشن و شاد استفاده کنید تا مغازه شما را بزرگ تر نشان داده و باعث جذابیت آن شود. استفاده از قفسه های مختلف نیز در مغازه های کوچک راهکار مناسبی است البته باید قفسه ها را طوری طراحی کرد که از تمامی نقاط مغازه استفاده شود. همچنین بهتر است طراحی این مغازه ها خیلی شلوغ نباشد زیرا ممکن است باعث سردرگمی مشتریان شود.

دکوراسیون مغازه های کوچک

 

نکات ضروری در طراحی داخلی مغازه

طراحی مغازه دکوراسیون داخلی باید به گونه ای باشد که مشتری هنگام بازدید از محصولات شما دچار خستگی و یکنواختی نشود. به همین دلیل بهره بردن از طراحی متنوع و خلاقانه در این گونه موارد پیشنهاد می شود. مشاهدات انجام شده نشان می دهد که بیش از ۹۰ درصد مشتری ها هنگام ورود به مغازه به طرف راست حرکت می کنند. بنابراین توجه به دیوار سمت راست مغازه در طراحی بسیار مهم است. این دیوار را طوری طراحی کنید که چشمگیر بوده و مشتری را به حضور بیشتر تشویق کند. همچنین طراحی داخلی مغازه بهتر است به گونه ای باشد که مشتریان تمام قسمت های مغازه را بازدید کنند. برای این منظور بهتر است چیدمان قفسه ها به شکل رفت و برگشتی و مارپیچ باشد تا مشتری در تمام طول مسیر حرکت کرده و محصولات شما را بررسی کند. از دیگر مواردی که در طراحی فروشگاه ها باید به آن توجه کرد، طراحی نمای مغازه است. در طراحی نمای فروشگاه ها باید برند سازی و همچنین اهمیت رنگ بندی را مد نظر قرار داد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دکوراسیون اداری و دفتر کارطراحی و دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشیدکوراسیون رستوران مدرنساخت روف گاردندکوراسیون داخلی لابیسایت تخصصی دکوراسیون داخلی منزل,مشاوره طراحی دکوراسیون داخلی منزلدکوراسیون جدید منزل ایرانیدکوراسیون داخلی خانه های مدرندکوراسیون هتل,طراحی حیاط ویلادکوراسیون مطببازسازی منزل قدیمیبازسازی ساختمان قدیمیطراحی داخلی آشپزخانه لوکسطراحی داخلی آشپزخانه ایرانیدکوراسیون ویترین مغازهطراحی داخلی مشهدطراحی داخلی مجتمع تجاریدکوراسیون داخلی درمانگاهطراحی کلینیک پوست و موطراحی داخلی صرافیشرکت طراحی داخلیدکوراسیون ویترین مغازه پوشاکطراحی ویترین مغازه کفش,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیطراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشیطراحی دکوراسیون مغازه لوازم خانگیدکوراسیون مغازه موبایل فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشیدکوراسیون مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی.دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی,دکوراسیون مغازه ابزار فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطیدکوراسیون مغازه ابزار فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه خرازیدکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیطراحی داخلی مغازه عینک فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطیدکوراسیون داخلی مغازه ساعت فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون مغازه عطاریدکوراسیون مغازه موبایل فروشی

پاسخ دادن

چهارده + دوازده =