طراحی داخلی مغازه پارچه فروشی

جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت با ما در تماس باشید
09121075978 - 02122651251 - 02122053106


طراحی داخلی مغازه پارچه فروشی

طراحی داخلی پارچه فروشی به نوعی جزء طراحی فضاهای تجاری می باشد. طراحی داخلی پارچه فروشی مانند هر فضای تجاری دیگری با هدف جلب مشتری طراحی می شود.

ایده هایی برای طراحی داخلی پارچه فروشی

طراحی داخلی پارچه فروشی از جمله فضاهایی می باشد که احتیاج به کمی خلاقیت و نوآوری دارد. مغازه های پارچه فروشی سنتی تنها به چند قفسه و پیشخوان ساده اکتفا کرده اند که مسلما این سبک طراحی پاسخگوی بانوان امروزی نمی باشد. برای طراحی داخلی پارچه فروشی می توان از عناصر متعدد و متنوعی بهره برد و خود را به ایجاد تنها چند قفسه محدود نکرد. شاید بتوان با استفاده از رنگ ها و متریال متفاوت یک طرح جدید را برای جذب بیشتر مشتری فراهم کرد.

دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشی

اهمیت طراحی داخلی پارچه فروشی به دلیل نوع مخاطبان آن می باشد که خانم ها بیشترین افراد یا بهتر بگوییم تنها کسانی هستند که به پارچه فروشی ها مراجعه می کنند. همین موضوع باعث می شود که طراحان داخلی دقت نظر بیشتری برای طراحی داخلی مغازه پارچه فروشی داشته باشند. طراحی داخلی پارچه فروشی به اندازه ای متنوع می باشد که طراحی و دکوراسیون هر مغازه ی پارچه فروشی می تواند کاملا با دیگری متفاوت باشد. به طوری که طراحان با به کارگیری کمی خلاقیت می توانند ایده ای جالب و شگفت انگیزی را پیاده کنند. تنوع طراحی داخلی پارچه فروشی درست به اندازه ی تنوع طرح های یکپارچه می باشد.

طراحی داخلی پارچه فروشی

طراحی ویترین مغازه پارچه فروشی

مهمترین بخش در طراحی مغازه، ویترین می باشد. طراحی ویترین همانند پیش نمایش یک فیلم عمل خواهد کرد و به گونه ای می باشد که می تواند یک رهگذر را تبدیل به یک مشتری و خریدار دائمی کند. کار طراحی ویترین آنچنان که به نظر می رسد کار سخت و دشواری نمی باشد، کافی است یک ترکیب رنگی مناسب و چند المان مناسب با ماهیت فروشگاه پیدا کنید. همانطور که همه می دانند شاخص ترین ویژگی در پارچه های گوناگون رنگ و لعاب آن می باشد. همین ویژگی پارچه می تواند ایده مناسبی برای طراحی ویترین مغازه باشد.

طراحی ویترین به دو شکل کلی تقسیم بندی می شود. ویترین هایی که تنها قصد نمایش کالاهای موجود در فروشگاه را داریم. مورد دوم ویترینی که تنها توسط چند المان ساده طراحی شده و فضای داخل فروشگاه کاملا قابل رویت می باشد. برای طراحی ویترین مغازه پارچه فروشی می توانید از المان های مرتبط با پارچه و یا رنگ های هماهنگ با پارچه های خاصی مانند ترمه استفاده کنید.

طراحی داخلی پارچه فروشی

طراحی ورودی مغازه پارچه فروشی

برای طراحی داخلی پارچه فروشی، طراحی ورودی می تواند تاثیر گذاری زیادی بر روی مشتری داشته باشد. وسعت ورودی مغازه با توجه به متراژ کلی فروشگاه ابعاد متفاوتی می تواند داشته باشد. نام دیگر قسمت ورودی مغازه منطقه فشار نام دارد. ورودی محلی می باشد که مشتری از دنیای بیرون فاصله گرفته و وارد فضا و جوی می شود که برای مغازه طراحی شده است. زمانی که مشتری قدم به ورودی مغازه می گذارد توجه چندانی به محصولات شما ندارد و بیشتر در حال براندازی فضای فروشگاه می باشد و سعی دارد از روی نوع طراحی که دارد گران و ارزان بودن و یا شیک و درجه چند بودن محصولات را حدس بزنند. بی توجهی به طراحی ورودی می تواند میل و رغبت مشتری را برای خرید کاهش دهد و یا مشتری را از خرید کردن به طور کامل منصرف کند. برای اینکه مشتریان را به خرید کردن ترغیب کنید، می توانید از رنگ هایی مانند طلایی و سفید که باعث بالا بردن هیجان می شود استفاده کنید. همچنین استفاده از نور پردازی مناسب نیز می تواند تاثیر چشمگیری در معرفی بهتر محصول و جذب بیشتر مشتری بشود.

طراحی داخلی پارچه فروشی

توجه به طراحی دیوار سمت راست

مشتریان زمانی که وارد یک فروشگاه می شوند اولین جایی که به آن توجه می کنند دیوار سمت راستشان می باشد. تمام مغازه دار ها و فروشندگان به این موضوع توجه دارند و طراحان نیز باید به این موضوع توجه کنند و به طراحی سمت راست مغازه توجه بیشتری نشان بدهند. تنها با داشتن یک طراحی مناسب بر روی دیوار سمت راست به راحتی می توانید مشتری را در فروشگاه نگهدارید و در نهایت آنها را مجاب به خرید از مغازه خود کنید. یکی دیگر از موارد مهم در طراحی داخلی پارچه فروشی طرح کلی فروشگاه می باشد. شما باید مطمئن شوید که مشتری تمام مسیر را در مغازه طی می کند و تمامی اجناس شما را خواهد دید. اینکه مشتری تمام مسیر فروشگاه را طی کند و در نگاه اول منصرف نشده و از فروشگاه خارج نشود تماما بستگی به طراحی و رنگ بندی طراح داخلی بستگی دارد. می توان با یک مسیر منحنی مشتری را در طول مغازه حرکت داد. در بسیاری از فروشگاه ها با انتخاب یک کفپوش متمایز مشتری را وادار به حرکت در مسیر مورد نظر می کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی دفتر اداریدکوراسیون مغازه طلا فروشیطراحی رستوران مدرنقیمت روف گاردنطراحی لابی بیمارستانطراحی داخلی منزل کوچک,قیمت طراحی دکوراسیون داخلی منزلدکوراسیون منزل سادهدکوراسیون داخلی خانهدکوراسیون داخلی هتل,طراحی نمای ویلا,طراحی مطب دندانپزشکی کودکانبازسازی ساختمانهای قدیمیهزینه بازسازی منزلطراحی کابینت مدرن آشپزخانهطراحی مغازهطراحی داخلی در کیش, , طراحی داخلی فضای تجاریطراحی فضای داخلی بیمارستاندکوراسیون داخلی کلینیک زیباییطراحی صرافیدکوراسیون داخلیدکوراسیون مغازه پوشاک زنانهدکوراسیون مغازه کفش فروشی زنانه,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون مغازه پوشاک مردانهطراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشیطراحی دکوراسیون مغازه لوازم خانگیدکوراسیون مغازه موبایل فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشیدکوراسیون مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی.دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی,دکوراسیون مغازه ابزار فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خرازی,دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیطراحی داخلی مغازه عینک فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه ساعت فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون مغازه عطاری,دکوراسیون مغازه موبایل فروشی

پاسخ دادن

چهار − 3 =