طراحی داخلی مغازه عطاری

جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت با ما در تماس باشید
09121075978 - 02122651251 - 02122053106


طراحی داخلی مغازه عطاری

دکوراسیون داخلی مغازه عطاری می تواند این مغازه را بسیار جذاب تر از قبل نماید. در این مقاله با راهنمای کامل دکوراسیون داخلی مغازه عطاری همراه شما هستیم.

نکات مهم در دکوراسیون داخلی مغازه عطاری

دکوراسیون داخلی مغازه عطاری نیز مانند سایر کسب و کارها از این نظر اهمیت دارد که می تواند به کسب و کار و میزان فروش رونق ببخشد. اهمیت دادن به دکوراسیون داخلی مغازه عطاری و جذاب نمودن ظاهر مغازه، افراد زیادی را به سمت مغازه شما جذب خواهد نمود. همواره در طراحی باید دورنمای کسب و کار خود را در نظر بگیرید و نکات طراحی را بر اساس آن انجام دهید. در ادامه شما را با مهمترین نکات طراحی در زمینه دکوراسیون مغازه عطاری آشنا خواهیم نمود.

در طراحی و دکوراسیون مغازه، طبیعی و ارگانیک بودن را القا کنید

عطاری ها محل فروش انواع ادویه و گیاهان دارویی هستند که چه بسا در زمان های بسیار قدیم نیز رونق بیشتری داشته اند. خیلی خوب است اگر دکوراسیون داخلی مغازه عطاری به گونه ای باشد که بتواند این حس قدمت و طبیعی بودن را به خریداران القا کند. برای طراحی و دکوراسیون داخلی در این مغازه ها نیز می توانید از سبک های مدرن استفاده کنید ولی همیشه باید در نظر داشته باشید که القا نمودن حس ارگانیک بودن و دارویی بودن محصولات، هدف اصلی در طراحی دکوراسیون مغازه عطاری است.

رنگ‌بندی در دکوراسیون داخلی مغازه عطاری

تم رنگی در دکوراسیون داخلی مغازه عطاری بهتر است خنثی باشد. و یا از رنگ های آرام بخش استفاده کنید. با توجه به این که گیاهان دارویی اغلب خودشان رنگ های بسیار متنوعی دارند بهتر است که دیگر در رنگ آمیزی مغازه از رنگ های زیاد و طرح های شلوغ استفاده نشود. اغراق در رنگ آمیزی مغازه ای که خودش محصولات رنگی دارد، باعث گُم و کم رنگ شدن محصولات می شود و محصولات آن طور که باید برای مشتری خودنمایی نمی کنند.

طراحی داخلی مغازه عطاری

بهترین نورپردازی در دکوراسیون داخلی مغازه عطاری

نور نیز بخش جدایی ناپذیر از مقوله دکوراسیون است. در دکوراسیون داخلی مغازه عطاری نیز باید نورپردازی طوری باشد که در مغازه نور کافی وجود داشته باشد. بهتر است رنگ نور شما طوری باشد که حس نور طبیعی را به مشتری بدهد. استفاده از نورهای رنگی در دکوراسیون داخلی مغازه عطاری زیاد مورد پسند نیست و توصیه نمی شود. علاوه بر تاثیر حس منفی، استفاده از نورهای رنگی در این نوع مغازه ها مانع از تشخیص رنگ اصلی گیاهان دارویی و محصولات می شود، و بهتر است نورپردازی طوری باشد که محصولات کمترین تاثیر را از رنگ نور بگیرند.

 

به مشتری های خود اطلاعات کاربردی بدهید

وقتی مشتری وارد مغازه شما می شود، با طیف وسیعی از گیاهان دارویی و ادویه ها روبرو است که ممکن است بسیاری از آنها را نشناسد و خواص آنها را به درستی نداند. پیشنهاد ما به شما این است که در طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه عطاری خود حتما به نحوی مشتری ها را با اطلاعات کاربردی در این زمینه آشنا کنید. می توانید یک مکان برای نشستن و مطالعه بروشورها در نظر بگیرید، ولی بهتر است کار را برای مشتری ها آسان تر کنید. مثلا در کنار هر یک از محصولات، تابلویی زیبا طراحی کنید که اطلاعات کامل و کاربردی در مورد همان محصول مانند خواص آن و یا نحوه صحیح مصرف در آن نوشته شده باشد.

طراحی داخلی مغازه عطاری

طراحی داخلی به صورت دسته بندی موضوعی

با توجه به این که تعداد گیاهان دارویی خیلی زیاد و متفاوت است، پیشنهاد می کنیم دکوراسیون داخلی مغازه عطاری خود را طوری طراحی کنید که در آن از شلف ها، ظروف شیشه ای و یا ظروف سنتی دیگر به گونه ای استفاده شود که نوعی دسته بندی موضوعی را در کل طراحی فضا داشته باشید. مثلا گیاهان دارویی با خواص دارویی مشابه را در یک ردیف و در کنار هم قرار دهید. به عنوان مثال وقتی مشتری به دنبال گل گاو زبان برای آرامش اعصاب است، در کنار آن با گیاهان دارویی دیگری که برای آرامش اعصاب مفید هستند نیز آشنا شود و به خرید آنها نیز ترغیب شود.

دکوراسیون داخلی مغازه عطاری رابطه مستقیم با جذب مشتری و رونق یافتن کسب و کار شما دارد. برای رسیدن به یک طراحی اصولی در دکوراسیون داخلی مغازه عطاری، لازم است تا به درونمایه این شغل که نوعی بازگشت به طبیعت و طب سنتی است، توجه شود و طراحی بر اساس این اصول انجام گیرد. در این مقاله به تعدادی از نکات مهم برای دکوراسیون مغازه عطاری اشاره شد. بکارگیری این نکات در دکوراسیون مغازه، منجر به جذاب تر شدن آن می شود. بد نیست اگر برای اجرای تغییرات در دکوراسیون داخلی مغازه عطاری خود با طراحان و متخصصین این حوزه نیز مشورت کنید و از آنها بخواهید تا شما را در طراحی درست فضا کمک و راهنمایی کنند. با کمی هزینه و خلاقیت، مغازه شیک تر و زیباتری خواهید داشت.

 

دکوراسیون اداریدکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشیدکوراسیون داخلی رستوران ایرانیطراحی روف گاردندکوراسیون لابی اپارتمان,دکوراسیون داخلی منزل,دکوراسیون منزل کوچکدکوراسیون داخلی منزل کوچک ایرانیطراحی دکوراسیون داخلی خانهدکوراسیون داخلی هتلدکوراسیون داخلی ویلا ,طراحی دکوراسیون داخلی مطب دندانپزشکیبازسازی منازل مسکونی , هزینه بازسازی خانهطراحی داخلی کابینت آشپزخانهطراحی دکور مغازهطراحی داخلی اصفهانطراحی مجتمع تجاریطراحی داخلی بیمارستانطراحی داخلی مطب زیباییطراحی داخلی صرافیطراحی دکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی مغازه پوشاک بچه گانهدکوراسیون داخلی مغازه کیف و کفش,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون داخلی مغازه پوشاکدکوراسیون مغازه لوازم ورزشیدکوراسیون داخلی مغازه لوازم خانگیطراحی ویترین مغازه موبایل فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشیدکوراسیون مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی.دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی,دکوراسیون مغازه ابزار فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خرازی,دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیطراحی داخلی مغازه عینک فروشیدکوراسیون مغازه خیاطیطراحی داخلی مغازه ساعت فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون مغازه موبایل فروشی

پاسخ دادن

20 − 5 =