طراحی داخلی مغازه ساعت فروشی

جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت با ما در تماس باشید
09121075978 - 02122651251 - 02122053106


طراحی داخلی مغازه ساعت فروشی

طراحی دکور برای یک ساعت فروشی، نیاز به دقت به تک تک ریز نکات طراحی دکوراسیون داخلی دارد. برای نکات طراحی دکوراسیون داخلی ساعت فروشی همراه ما باشید.

بایدها و نبایدها در طراحی دکوراسیون ساعت فروشی

برای بررسی دکوراسیون داخلی ساعت فروشی نیاز است ابتدا با تعریف طراحی دکوراسیون داخلی آشنا شویم. طراحی دکوراسیون داخلی، علمی است که برای زیباتر کردن و همچنین چینش هرچه بهتر وسایل در محیط داخلی یک مکان، از تمام قوانین مختلف فیزیکی و هنری و ریاضی استفاده می کند. استفاده از طراحی دکوراسیون داخلی نه تنها در خانه بلکه امروزه در همه جا ضرورت دارد. زیبایی عاملی است که همه را مجذوب خود می کند. برای نمونه اگر دو فروشگاه داشته باشیم که کالای یکسان می فروشند، طبیعت انسان او را مجذوب فروشگاهی می کند که زیباتر است و چینش داخلی آن بر اساس اصول طراحی دکوراسیون داخلی است. برای دکوراسیون داخلی مغازه ساعت فروشی نیز ما نیاز داریم که به یک سری نکات خاص توجه کنیم که با رعایت آنها مغازه ما چهره ای متفاوت به خود می گیرد. از آن جا که نکات طراحی داخلی به صورت کلی بیان شده اند در اینجا آنها را به نحوی که برای طراحی داخلی مغازه ساعت فروشی نیاز است بیان می کنیم. با ما همراه باشید.

نمایش برند یا کار با اجزای دکور

یک ساعت فروشی باید بتواند با دکوراسیون خود حرفه خود را به خوبی نمایش دهد. استفاده از المان های مرتبط با زمان، مانند ساعت دیواری های بزرگ، عقربه های تزئینی، ساعت های قدیمی مانند ساعت شنی یا آفتابی می تواند گزینه خوبی برای نشان دادن ماهیت کار باشد. خلاقیت به کار رفته در نمایش این المان ها نیز تفاوت بین مغازه های ساعت فروشی را رقم می زند. در برخی از برندهای ساعت، سری خاصی تولید می شوند که ویژگی های خاص و تبلیغاتی خود را دارند. در مورد این سری ساعت ها می توان این ویژگی خاص را در ویترین بخش مربوط به آنها به کار برد. نکته همواره مهم این است که با خلاقیت ماهیت کار و زوایای مختلف آن نشان داده شود.

نورپردازی مناسب؛ جذب کننده نگاه مشتری

زمانی که وارد یک مغازه می شویم اولین نکاتی که نظر ما را جلب می کنند چه نکاتی هستند؟ تفاوت، خاص بودن و البته تمرکز. چه تمرکز اشیا، چه تمرکز افراد و چه تمرکز نور، هر گونه ای از تمرکز نظر ما را جلب می کند و ما را کنجکاو می کند که در آن نقطه خاص چه اتفاقی افتاده است. در طراحی دکوراسیون داخلی نور نقش بسیار مهمی دارد. برای یک ساعت فروشی باید به پخش نور به طور متعادل و تمرکز آن روی بخش های خاص توجه شود. البته نباید نور بیش از اندازه باشد. نوری که در همه جای مغازه با شدت زیاد موجود باشد نه تنها مشتری را جذب نمی کند بلکه حتی او را دور می کند چون در ذات ما نمی توانیم زیاد به منابع نوری نزدیک شویم و نور زیاد نیز چشم ما را اذیت می کند. نور باید در تمام مغازه متعادل و متناسب با سایر اجزای دکور پخش باشد و در بخش های خاص مانند ویترین ها تمرکز از حالت عادی بیشتر باشد تا محصول مورد نظر در نظر بیننده برجسته شود.

طراحی دکور برای یک ساعت فروشی

شیک و کلاسیک

در طراحی داخلی مغازه ساعت فروشی باید توجه شود که مشتری به دنبال چه چیزی است. استفاده از المان های مدرن اما به نحوی کلاسیک و ساده، نکته ای است که باید همواره به آن توجه شود. المان های پیچیده، المان هایی که هنر مدرن محسوب می شوند و مغز برای درک آنها زمان نیاز دارد و امثال این ها برای طراحی داخلی یک مغازه مناسب نیستند. در یک ساعت فروشی مشتری به دنبال کالایی خاص است و نیازی به درگیر شدن با سایر عوامل ندارد. در نتیجه دکوراسیون داخلی ساعت فروشی باید ساده و همواره تازه یا همان کلاسیک و بدون زمان باشد تا مشتری از هر سنی بتواند با آن ارتباط برقرار کند. ترکیب رنگ های گرم و سرد و ایجاد فضایی معتدل، استفاده از دکور چوبی یا نمای چوب، مشخص بودن تمام بخش های مغازه و همه این موارد می توانند برای یک طراحی کلاسیک و زیبا مناسب باشند.

طراحی دکور برای یک ساعت فروشی

شلوغی؛ به هیچ وجه!

طراحی مغازه به هر نحوی که باشد، ابدا نباید شلوغ باشد. شلوغی مشتری را گیج و کلافه می کند و حتی ممکن است او را از خرید منصرف کند. اینکه چگونه تمام کالاهای مورد نظر را در معرض دید قرار دهیم اما مغازه شلوغ نشود فقط و فقط بستگی به خلاقیت و استفاده مناسب از فضای مغازه دارد. دکورها و ویترین های کوچک برای نمونه های تک و خاص تر، دسته بندی برندهای مختلف، دسته بندی داخلی برندها بر اساس سری تولید، استفاده از نمونه های پر مخاطب در ویترین و کنار گذاشتن بقیه و موارد دیگر نکاتی هستند که می توانند از شلوغ شدن مغازه جلوگیری کنند و مخاطب را جذب نمایند و سپس در صورت نیاز تنوع بیشتر را در اختیار مشتری قرار دهند.

طراحی اداریطراحی مغازه طلا فروشیطراحی رستوران سنتیرووف گاردنطراحی داخلی لابی هتلطراحی منزل مسکونی,هزینه طراحی داخلی منزلطراحی فضای داخلی خانهطراحی هتلطراحی داخل ویلا ,طراحی مطب دکتربازسازی خانه های کلنگیطراحی دکوراسیون آشپزخانهطراحی نما مغازهطراحی داخلی تهرانطراحی مجتمع تجاریطراحی داخلی بیمارستانطراحی داخلی مطب زیباییطراحی داخلی صرافیطراحی دکوراسیون داخلیدکوراسیون داخلی مغازه پوشاک بچه گانهدکوراسیون داخلی مغازه کیف و کفش,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون داخلی مغازه پوشاکدکوراسیون مغازه لوازم ورزشیدکوراسیون داخلی مغازه لوازم خانگیطراحی ویترین مغازه موبایل فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشیدکوراسیون مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی.دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی,دکوراسیون مغازه ابزار فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خرازی,دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیطراحی داخلی مغازه عینک فروشیدکوراسیون مغازه خیاطیطراحی داخلی مغازه ساعت فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون مغازه موبایل فروشی

پاسخ دادن

هشت + 5 =