طراحی و دکوراسیون داخلی مغازه موبایل فروشی

جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت با ما در تماس باشید
09121075978 - 02122651251 - 02122053106


دکوراسیون داخلی موبایل فروشی اهمیت زیادی در جذب مشتری دارد در این مقاله به توضیح ویژگی های دکوراسیون داخلی موبایل فروشی می پردازیم.

ویژگی های دکوراسیون داخلی مغازه موبایل فروشی

دکوراسیون داخلی موبایل فروشی اهمیت زیادی در جذب مشتری خواهد داشت؛ زیرا موبایل فروشی ها مکان هایی می باشند که هر روز مدل های جدید موبایل به بازار ارائه می دهند.داشتن یک دکوراسیون و طراحی داخلی بسیار خوب می تواند تاثیر بسزایی در جذب و نگهداری مشتری داشته باشند؛ پس در دکوراسیون داخلی مغازه موبایل فروشی باید به مواردی همچون نورپردازی، دکوراسیون ویترین و مواردی از این قبیل توجه کنید.  

 

نورپردازی در دکوراسیون داخلی موبایل فروشی

یکی از مهمترین عواملی که در طراحی دکوراسیون داخلی موبایل فروشی نورپردازی آن می باشد؛ که نورپردازی دکوراسیون داخلی موبایل فروشی باید به صورت استاندارد و اصولی انجام شود زیرا نورپردازی مناسب باعث زیباتر شدن و جلوه بهتر اجناس و کالا های داخل مغازه می شود. در دکوراسیون موبایل فروشی استفاده از نورهای مخفی با ترکیب رنگ هایی مثل سبز، مشکی و سفید در کناره های ویترین یا سقف مغازه می تواند نمای زیبا و بهتری به مغازه بدهد و جذب مشتری بیشتری داشته باشید. همچنین چیدن مناسب کالاها و اجناس در طراحی دکوراسیون داخلی موبایل فروشی تاثیر بسزایی دارد و باعث جذب مشتری می شود.

نصب ویترین و استند در دکوراسیون داخلی موبایل فروشی

یکی دیگر از مهمترین و کاربردی ترین نکات در طراحی دکوراسیون داخلی موبایل فروشی، ویترین ها و نحوه قرارگیری اجناس می باشد که در چیدمان آنها باید بیشتر از هرچیز دیگری دقت شود. اکثرا در فروشگاه های موبایل فروشی وسایلی مانند موبایل، قطعات یدکی و جانبی موبایل مثل هندزفری، فلش، شارژر، رم و … می باشد. پس دکوراسیون و ویترین مغازه موبایل فروشی باید به گونه ای باشد که تمام این اجناس به راحتی قابل مشاهده و انتخاب باشند و مشتری بتواند با آسودگی کالا های خود را انتخاب کرده و خرید نماید.

در فروشگاه های موبایل فروشی معمولا باید جایی برای قرار گیری موبایل  و همچنین باید جایی برای لوازم جانبی موبایل هم در نظر گرفته شود؛ که این کار توسط استند هایی قابل انجام است. در مغازه های کوچکتر معمولا دیوار های مغازه را به لوازم جانبی مثل قاب، شارژر، رم، فلش و … اختصاص می دهند. 

دکوراسیون داخلی

طبقه بندی و ترتیب اجناس در دکوراسیون داخلی موبایل فروشی

در هر شغل و حرفه ای نظم و ترتیب بسیار مهم می باشد و در موبایل فروشی هم از این قاعده مستثنا نمی باشد. برای توجه به این نکته و رعایت نظم در مغازه موبایل فروشی  باید تمام کالاهای داخل مغازه دسته بندی کنیم و در قفسه و ویترین خاص در مغازه موبایل فروشی قرار دهیم ؛ به عنوان مثال موبایل در یک قفسه و دسته خاص، هندزفری و هدفون در قسمت دیگر مغازه و در قفسه و دسته خاص و در ادامه برای دقیق تر و منظم تر شدن دسته بندی ها در داخل دسته بندی ها ، دسته بندی خاص انجا می دهیم ؛ به عنوان مثال در قفس و دسته بندی تلفن همراه ردیف اول را موبایل های برند اپل، در ردیف دوم موبایل های برند سامسونگ و به همین صورت برای موبایل های دیگر دسته بندی می کنیم و در دسته خاص خودش قرار می دهیم؛ این کار علاوه بر جذب مشتری برای گشت و گذار در میان اجناس مغازه بسیار مناسب می باشد و باعث نظم در مغازه شما می شود و همچنین یکی دیگر از مزیت هایی که این کار دارد هیچ کالایی از قلم نمی افتد.

دکوراسیون داخلی موبایل فروشی

رنگ و زمینه در دکوراسیون داخلی موبایل فروشی

انتخاب و به کاربردن رنگ بندی مناسب در طراحی دکوراسیون داخلی موبایل فروشی جزو اولین کارهایی می باشد که باید انجام شود.در فروشگاه موبایل فروشی زمینه شامل کف،سقف و دیوار های فروشگاه در طراحی دکوراسیون داخ مهم می باشند.رنگ بندی موبایل فروشی باید به گونه ای باشد که مشتری از اینکه مدت زیادی در این مکان باشد احساس خستگی نکند.رنگ هایی مثل سفید که عمومی و عامه پسند می باشند و میتوانند مشتری را به داخل فروشگاه جذب کنند این رنگ به صداقت و پاکی معروف است.به کار گیری کف پوش چوبی یا سرامیک های سفید با رگه هایی با رنگ های مکمل مثل آبی و زرد و… برای کف فروشگاه موبایل فروشی پیشنهاد می شود. یکی دیگر از نکاتی که در طراحی داخلی موبایل فروشی موثر می باشد و باید به آن توجه نمایید محلی برای نشستن و استراحت مشتریان در فروشگاه موبایل فروشی می باشد.

دکوراسیون داخلی موبایل فروشی

در این مقاله از این سایت به معرفی نکاتی در طراحی دکوراسیون موبایل فروشی ها گفته شد و ویژگی های دکوراسیون موبایل فروشی که با توجه به این نکات و رعایت این ویژگی ها باعث می شود که مشتریان مغازه موبایل فروشی افزایش پیدا کند.

طراحی فضای اداریطراحی ویترین مغازه طلا فروشیطراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتیروف گاردن در ایرانطراحی لابی مجتمع مسکونیطراحی داخلی دکوراسیون منزل,طراحی داخلی منزل مسکونیدکوراسیون داخلی ساختمان مسکونیطراحی خانه مسکونیطراحی داخلی اتاق هتلطراحی ویلا مدرنطراحی مطب پزشکبازسازی داخلی خانه های قدیمیهزینه بازسازی ساختمانطراحی و دکوراسیون آشپزخانهطراحی نمای بیرونی مغازهطراحی داخلی کرجطراحی داخلی مجتمع تجاریدکوراسیون داخلی درمانگاهطراحی کلینیک پوست و موطراحی داخلی صرافیشرکت طراحی داخلیدکوراسیون مغازه پوشاک زنانه,دکوراسیون مغازه کفش فروشی زنانه,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون مغازه پوشاک مردانهطراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشیطراحی دکوراسیون مغازه لوازم خانگی,دکوراسیون مغازه موبایل فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشیدکوراسیون مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی.دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی,دکوراسیون مغازه ابزار فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خرازیدکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیطراحی داخلی مغازه عینک فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خیاطیدکوراسیون داخلی مغازه ساعت فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون مغازه عطاریدکوراسیون مغازه موبایل فروشی

پاسخ دادن

هشت + سه =