انتخاب طراحی داخلی اداری

دکوراسیون اداری و دفتر کار از دیرباز مورد توجه مدیران، فرماندهان و حتی پادشاهان قرار گرفته است. این افراد جدا از محل زندگی خود، فضایی را به عنوان محیط کار انتخاب می‌کردند که فعالیت‌های اختصاصی خود را در آن به ثمر می‌رساندند. این فضا نمایان‌گر قدرت مدیر یا پادشاه بود و به همین دلیل وقت بسیاری روی طراحی فضای اداری آن گذاشته می‌شد.

جهت ادامه مطلب کلیک کنید

دکوراسیون اتاق اداری
آرزوی هر مدیر، دکوراسیون اتاق اداری وی به زیباترین حالت ممکن است. شاید دکوراسیون اداری شیک برای بسیاری از افراد اهمیتی نداشته باشد اما هستند کسانی که با وجود دغدغه‌های بسیار زیاد روزمره، هنوز هم به طراحی فضای اداری خود اهمیت می‌دهند.
دکوراسیون اتاق اداری چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟
طراحی دکوراسیون داخلی اداری قوانینی دارد که مانند هر طراحی دیگری باید رعایت شوند. طراحی اداری در عین شیک بودن باید بدون زمان باشد. به عبارتی در طراحی داخلی ساختمان اداری باید ملاک‌هایی رعایت شوند که اگر 50 سال دیگر نیز بگذرد باز هم فضا اداری و رسمی و شیک باشد. استفاده از مد روز در طراحی داخلی فضای اداری باید به گونه‌ای باشد که هیچگاه از مد‌افتاده به نظر نرسد.
در ادامه به بررسی چندین قانون طراحی دکوراسیون داخلی اداری خواهیم پرداخت.
قانون شماره یک
به یاد داشته باشید که طراحی داخلی ویلا یا روف‌گاردن در تهران با طراحی دفتر کار اداری زمین تا آسمان فرق می‌کند. هرگز نباید استایل‌هایی که در خانه مورد پسند شما هستند را در محیط اداری به کار بگیرید. دکوراسیون اتاق کار اداری باید به گونه‌ای باشد که رسمیت و حرفه‌ای بودن را به نمایش بگذارد.
اگر به دنبال این هستید که با هزینه کمتر دکوراسیون اتاق کار اداری خود را انجام دهید، باید بدانید که سادگی حرف اول را می‌زند. لازم نیست فرش‌های لوکس گران‌قیمت تهیه کنید. کافی است رنگی برای طراحی داخلی فضای اداری خود انتخاب کنید و با توجه به آن به دکور بپردازید.
قانون شماره دو
رنگ‌های خنثی بهترین گزینه برای طراحی داخلی ساختمان اداری هستند. دلیل این امر تکراری نشدن حسی است که از این رنگ‌ها به دست می‌آید. در ضمن فضای اداری کوچک نیاز به بزرگ‌تر دیده شدن دارد و این امر جز با رنگ‌های خنثی تا حدودی میسر نمی‌شود.
ممکن است بگویید که ترجیح می‌دهید از رنگ‌های جیغ در طراحی فضای داخلی اداری خود استفاده کنید. در این صورت باید بگوییم که با اینکه این کار را پیشنهاد نمی‌کنیم، اما اگر مایل به استفاده از این رنگ‌ها هستید در نظر داشته باشید که حداکثر از سه رنگ استفاده کنید. در غیر اینصورت طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار حالتی شلوغ و بی سرو سامان به خود خواهد گرفت.
قانون شماره سه
بهترین گزینه‌ای که برای مبلمان دفتر کار اداری می‌توان در نظر گرفت آن‌هایی هستند که با مترا‌زهای مناسب کارگاه ساخته شده‌اند. در این امر باید حتما سرمایه‌گذاری شود؛ چرا که مبلمان اداری که برای دفتر کار به صورت اختصاصی طراحی می‌شوند مانند لباس فرم برای طراحی دکوراسیون اتاق اداری عمل خواهند کرد.
با توجه به فعالیتی که در هر اتاق صورت می‌گیرد باید از تمامی قسمت‌های قابل استفاده از فضا استفاده مناسب انجام بگیرد. به عنوان مثال، تخته وایت‌برد بزرگ در اتاق جلسات برای انجام طوفان فکری، کاربردی به نظر می‌رسد.
قانون شماره چهار
سیم‌ها و کابل‌هایی که اغلب در اتاق‌های کار به چشم می‌خورند، جز بی‌نظمی و آشفتگی پیام دیگری به بیننده نخواهند داد. نظم ظاهری تاثیر فوق‌العاده زیادی در ظاهر طراحی داخلی فضای اداری دارد. اطمینان حاصل‌کردن از نظم و ترتیب و رعایت آن باعث حرفه‌ای‌تر شدن محل کار شما خواهد شد. خوشبختانه محصولات زیادی برای ارگانیز کردن و مرتب نگه داشتن کابل‌ها و سیم‌ها و حتی کاغذهای اضافه به بازار آمده‌اند که شما را در امر طراحی اداری یاری خواهند کرد.
قانون شماره پنج
سعی داشته باشید که به گونه‌ای طراحی داخلی اداری خود را انحصاری طراحی کنید. استفاده از لوگوها و تصاویری که به مضمون شرکت همخوانی دارند به شدت توصیه می‌شود. عکس‌هایی که حین فعالیت در پروژه‌ها از کار گرفته می‌شوند را در ورودی دفتر نصب کنید. این‌کار علاوه بر زیباتر کردن محیط به معرفی بهتر فعالیت شما خواهد پرداخت.
قانون شماره شش
افرادی که در یک اداره کار می‌کنند حداقل روزی 8 ساعت را پشت میز‌ها می‌گذرانند. با این وجود، سرمایه‌گذاری روی میز و صندلی‌های راحت امری طبیعی و عاقلانه به نظر می‌رسد. از طبی بودن صندلی‌های خریداری شده اطمینان حاصل کنید چرا که اگر این صندلی‌ها حس خستگی را در کارکنان کمتر نکنند، کاراییشان بسیار پایین می آید.
خلاصه
در این سرفصل از دکوراسیون اتاق کار اداری، ما به بررسی قوانین طراحی دکوراسیون داخلی اداری پرداختیم. از همیت استفاده از مبلمان ساخته شده برای محیط صحبت به میان آوردیم و بیان کردیم که شادگی به چه میزان در این زمینه تاثیرگذار است.
کمی بعد، درباره استفاده از رنگ‌های خنثی در محیط و تاثیر مثبتی که بر دکوراسیون اتاق اداری می‌گذارند صحبت کردیم و گفتیم که در صورت تمایل به استفاده از رنگ‌های جیغ، چه راهی باید پیش گرفته شود.
در ادامه به اهمیت نظم و ترتیب در طراحی داخلی اداری صحبت کردیم و از محصولاتی که برای مخفی کردن سیم‌ها و کابل‌ها به بازار آمده اند سخن گفتیم.
در نهایت اشاره‌ای به اهمیت استفاده از لوگوهای اختصاصی در طراحی داخلی ساختمان اداری کردیم و نقشی که میز و صندلی‌های راحت در کارآیی کارکنان بازی می‌کنند را توضیح دادیم.
مهران طاهری با محرب‌ترین کادر معماری تهران آماده ارائه خدمات بی‌نهایت به شما عزیزان است. سایت تخصصی دکوراسیون داخلی منزل که در زمینه طراحی ویلا، دکوراسیون داخلی رستوران و دیگر موارد از این قبیل در طراحی داخلی اداری فعالیت می‌کند، سایت مهران طاهری است که به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر گرفتن ایده‌های ناب و تکرار نشده در این زمینه، به بررسی روش‌های اصولی بپردازید و در صورت نیاز از خبرگان در این زمینه مشاوره طراحی دکوراسیون داخلی منزل بخواهید.
ممنون که تا این لحظه با ما همراه بودید.

 

طراحی دکوراسیون اداری مدرن
طراحی دکوراسیون اداری مدرن شاید این روزها دغدغه خیلی از افراد باشد. اما راهکارهایی نیز برای رفع این دغدغه ها وجود دارند. دکوراسیون اداری و دفتر کار مدرن نمایان‌گر اعتبار کسب و کار شما است. چه قصد داشته باشید که در خانه به طراحی دفتر کار مدرن اداری بپردازید و چه بخواهید طراحی اداری مدرن را در محیط کار خود به انجام برسانید، همیشه قوانینی هستند که باید به دقت رعایت شوند.
در مقاله پیش رو به ایده ها و راهکارهای طراحی داخلی ساختمان مدرن اداری خواهیم پرداخت و سعی خواهیم کرد که هرچه بیش تر در این زمینه به شما عزیزان مشاوره دهیم.
ویژگی های اصلی طراحی دکوراسیون اداری مدرن چیست؟
طراحی داخلی اداری مدرن باید جذاب باشد و در عین حال محیط راحتی را برای کارمندان به وجود آورد. تحقیقات به عمل آمده در این زمینه نشان می دهند که محیط کار و طراحی دکوراسیون آن تاثیر بسزایی روی کارایی کارکنان دارد. به عبارتی، هرچه محیط کار راحت تر به نظر بیاید، کارکنان به بیشترین مرحله کارایی خود می رسند. در ادامه برای طراحی دفتر کار اداری مدرن مواردی را بیان می‌کنیم که انجام دادن آن ها خالی از لطف به کارکنان و مدیر نیست.
دلبازی در محیط کار همیشه جواب می دهد
سعی نداشته باشید با استفاده از پارتیشن های مختلف، محیط کار کارکنان را محدود کنید. فضای دلباز به دل همگان می نشیند همچنین با استفاده از فضای دلبازی که دفتر شما به کارکنان ارائه می‌کند به گونه‌ای این افراد را مشتاق به انجام کار تیمی می‌کنید. همانطور که احتمالا می دانید، کار تیمی موجب رونق هرچه تمام تر محیط کار می شود و نزدیکی کارکنان هنگام انجام پروژه های تیمی را رقم می زند.
از پنجره ها و گلدان ها نهایت استفاده را ببرید
حس طراوت و تازگی با استفاده از گیاهان در طراحی دفتر کار اداری مدرن میسر می شود. منظور ما از استفاده از گیاهان ایجاد یک جنگل کوچک در محل کار نیست! با مراجعه به نزدیکترین گل فروشی تان قادر خواهید بود انواع و اقسام مختلفی از گیاهان آپارتمانی را پیدا کنید که هم از لحاظ هزینه به صرفه باشند و هم دکوراسیون اتاق کار اداری مدرن شما را به نحو احسن انجام دهند.
طراحی داخلی ساختمان اداری مدرن، شیک و منظم
محیط کاری سالم به شمار می رود که علاوه بر طراحی دکوراسیون اداری فوق العاده ای که دارد، نظم و بهداشت را نیز به بهترین نحو به ثمر رسانده باشد. در دورانی که با یکی از خطرناک ترین ویروس های دنیا سروکله می زنیم، هیچ چیز بدتر از محیط کار آلوده برای کارکنان نیست. از بهداشتی بودن و نظافت طراحی اداری مدرن خود اطمینان حاصل کنید که به مشکلات عدیده در زمینه بهداشت بر نخورید. در ضمن، احتمالا نمی خواهید که کارکنان از وقت کاری خود برای نظافت بگذارند! پس تیم نظافتی تهیه کنید که این کار را برای شما انجام دهد.
طراحی داخلی دفتر اداری مدرن به گونه ای انجام می پذیرد که کارآیی را بیشتر کند
کارایی و اثربخشی کارکنان با جزئیات ریزی قابل افزایش است که هرگز به آن ها فکر هم نمی کردید. یکی از این جزییات نور مناسب است. شاید در نظر اول این قضیه به نظر زیاد مهم نرسد اما تا به حال سعی کرده اید که در محیطی که نور کمی دارد کار کنید؟ تا زمانی که پشت کامپیوتر نشسته باشید نور اهمیت چندانی ندارد اما به محض آنکه سرتان را بالا بیاورید می فهمید که یک اتاق تاریک روبروی شما قرار دارد! در این حین باید مواظب باشید که نور را بیش از حد زیاد نکنید. افراط در هر عملی موجب به ناکارآمدی آن خواهد شد. در سایت مهران طاهری انواع و اقسام ایده هایی که برای نور محیط کار اداری مدرن خود می توانید از آن ها استفاده کنید در اختیار شما قرار گرفته است.
اتمسفر فضای اداری را به بهترین حالت درآورید
اتمسفر یا جوی که ما قصد داریم درباره آن صحبت کنیم نتیجه روابطی است که میان کارکنان برقرار می شود. اگر کارکنان شما یکدیگر را نشناسند، ناخودآگاه جوی قهری و سنگین حکمروای محل کار می شود. برای جلوگیری از وقوع این امر، فضایی را در طراحی اداری و دفتر کار مدرن خود برای گردهم آمدن کارکنان اختصاص دهید. در این حالت کارکنان قادر خواهند بود زمان های استراحت خود را به خوبی بگذرانند و روحیه تیمی را در خود پرورش دهند.
وسایل پذیرایی شیک و کارآمد
اگر روزی کارمند بوده اید احتمالا می دانید که گذراندن ساعت ها پشت کامپیوتر تا چه میزان می تواند خستگی را در شما به همراه داشته باشد. بعد از گذراندن 6 الی 7 ساعت پشت نور های ال ای دی کامپیوتر نیاز به یک لیوان قهوه یا چای دارید که خستگی را از چشم ها و روح شما بشوید. به عنوان یک کارفرمای دلسوز این نعمت را از کارکنان خود دریغ نکنید. در طراحی داخلی دفتر اداری مدرن خود محیطی را برای پذیرایی به کارکنان اختصاص دهید. شاید یک قهوه ساز ساده و شیک در گوشه ای از دفتر کار این مقصود را عملی کند، شاید هم لازم باشد فردی را برای ارائه این خدمات به استخدام بگیرید. فراموش نکنید که این کار با رعایت تمامی موازین طراحی و معماری به بهترین روش اجرا خواهد شد و لطمه ای به طراحی دکوراسین داخلی اداری مدرن شما نخواهد زد.
دکوراسیون داخلی اداری مدرن
اگر با دیگر مقالات ما از این سری همراه بوده باشید، باید بدانید که به طور مفصل درباره هزینه ها و قیمت طراحی و دکوراسیون داخلی اداری مدرن صحبت به عمل آوردیم. فاکتورهای بسیار زیادی برای قیمت گذاری این امر وجود دارد که از جمله این فاکتورها قیمت روز ارز است.
قیمت طراحی و دکوراسیون داخلی اداری مدرن شما کاملا وابسته به وضعیت سیاسی است که ایران در لحظه با آن دست و پنجه نرم می کند. مصالحی که شرکت و سایت تخصصی دکوراسیون داخلی منزل یا دفتر کار به شما ارائه می دهند اغلب از بهترین برند ها با بالاترین کیفیت تهیه می شوند.
این برندها از خارج از ایران تهیه شده اند و قیمتی که برای آن ها برآورد می شود کاملا وابسته به شرایط سیاسی و ارزی است. به یاد داشته باشید که هیچ گرانی بی دلیل نیست. اما پیشنهادی که ما به شما داریم مشاوره طراحی دکوراسیون داخلی منزل و دفتر کار با تیم مجرب مهران طاهری است که در تمامی زمینه های مربوط به طراحی شما را یاری می دهد و نازلترین قیمت را با بهترین کیفیت برای شما به ارمغان خواهند آورد.

آخرین سخن
فاکتورهای فراوانی برای طراحی دکوراسیون مدرن اداری وجود دارند که هرکدام از آن ها به صورت جداگانه نیازمند مقاله هستند. اما در مقاله ای که در فوق برای شما عزیزان گرد هم آوردیم، سعی شد به اختصار ویژگی های طراحی دکوراسیون اداری مدرن بیان شود. از اهمیت دلبازی در دکوراسیون اداری مدرن شیک صحبت کردیم و همچنین وجود گلدان ها را در این محیط خالی از لطف ندانستیم. به بررسی اتمسفر سالم در طراحی داخلی ساختمان اداری مدرن پرداختیم و در ادامه آن به اهمیت وجود وسایل پذیرایی برای کارکنان اشاره کردیم.
در نهایت، سخنی درباره قیمت طراحی و دکوراسیون داخلی مدرن اداری به میان آوردیم و موارد که قبل از شروع کار باید آن ها را در نظر بگیرید برای شما عزیزان به اختصار شمردیم.
مهران طاهری با سالها تجربه در زمینه طراحی داخلی فضای اداری مدرن این امکان را برای شما فراهم کرده است که با رعایت تمام موازین، دفتر کاری برای خود و کارکنان طراحی کنید. مشاوران ما در سایت مهران طاهری تجربه ای که طی سال ها کسب کرده اند را در تمامی حوزه ها از جمله طراحی داخلی رستوران مدرن، طراحی ویلا و طراحی حیاط ویلا، طراحی روف گاردن و بسیاری از موارد دیگر در اختیار شما قرار می دهند و انجام پروژه شما را به بهترین روش و نازلترین قیمت تضمین می کنند.
ممنون که ما را تا این لحظه همراهی کردید.

دکوراسیون اداری و دفتر کار کلاسیک
دکوراسیون اداری و دفتر کار کلاسیک شاید یکی از بهترین سبک هایی باشد که بتوان برای دفتر اداری به شمار آورد. سبک کلاسیک هیچگاه قدیمی نمی شود و در هر دوره از زمان که به طراحی دفتر کار اداری کلاسیک نگاه بیندازید باز هم جذابیت های خاص خود را دارا است. در نگاه برخی افراد کلاسیک بودن به معنای استفاده از وسایل قدیمی و آنتیک است. اما سبک کلاسیک راه و روش های خاص خود را دارد که قصد داریم در مقاله زیر آن ها را با هم بررسی کنیم.
با ما همراه باشید تا در این سرفصل به توضیح دکوراسیون به سبک کلاسیک بپردازیم. پس از آن به چند ایده کاربردی برای دکوراسیون اداری کلاسیک اشاره خواهیم کرد.
دکوراسیون اداری و دفتر کار کلاسیک به چه معناست؟
برای درک واژه کلاسیک در دنیای شلوغ اداری باید توضیحاتی به شما بدهیم. طراحی داخلی اداری کلاسیک یکی از سخت ترین طراحی هایی است که می توان انجام داد. البته ناگفته نماند که سخت بودن آن مشروط به اجرای اصولی و کارآمد تمامی قوانین طراحی داخلی دکوراسیون اداری است.
سبکی که قصد دارید آن را کلاسیک بنامید تلفیقی از سبک های تاریخی است. اما تاریخ به معنای وسایل قدیمی که در اتاق عتیقه ها نگه می دارید نیست! کلاسیک باید ساده، متقارن و در عین حال بسیار شیک باشد.
مهم ترین نکته ای که در زمینه طراحی داخلی اداری کلاسیک می توان به شما عرضه کرد، سادگی است. سادگی تمام چیزی است که برای انجام دکوراسیون اداری کلاسیک به آن نیاز پیدا خواهید کرد. اما طراحی که برای انجام این کار انتخاب می کنید باید قدرت تلفیق سبک های مدرن و قدیمی را داشه باشد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که در زمینه اجرای دکوراسیون اتاق کار اداری کلاسیک به مشورت با مشاورین دکوراسیون فضای اداری ما در سایت مهران طاهری بپردازید.
مبلمان و وسایلی که در طراحی داخلی اداری کلاسیک استفاده می شوند در عین قدیمی بودن، گردی از مدرنیزه روی خود دارند. به طور مثال، اگر مبلی که شما استفاده کرده اید از نوع چستر است (یکی از کلاسیک ترین و قدیمی ترین انواع مبل) اما این مبل را با پارچه مبلی کاملا مدرن طراحی کرده اید، این استایل دقیقا همان تلفیقی بوده که مد نظر ما است.
رنگ هایی که بیشتر از همه در دکوراسیون اداری کلاسیک شیک مورد استفاده قرار می گیرند، قهوه ای، بژ، مشکی، قهوه ای شکلاتی، طوسی، نقره ای، سفید و صیف های آبی-طوسی هستند. برای ترکیب مدرن و کلاسیک رنگ ها پررنگ ترین نقش را بازی می کنند.
ویژگی های دکوراسیون اداری و دفتر کار کلاسیک
ویژگی های فراوانی را برای دکوراسیون اداری و دفتر کار کلاسیک می توانیم بر شمریم. در گذشته کلاسیک تنها یک سبک بود اما در حال حاضر با توجه به طرفداران زیادی که استایل های مدرن و کلاسیک دارند، سبکی به نام کلاسیک-مدرن شهرت پیدا کرده است.
قبل از آنکه به سبک کلاسیک-مدرن در مقاله های بعدی بپردازیم، سری بزنیم به توضیح کلاسیک ناب و قدیمی. هارمونی بازیگر نقش اول دکوراسیون اداری شیک است. فضاهایی که با این سبک طراحی شده اند معمولا به دلبازی و روشنی شناخته می شوند. گرچه باید بدانید که برعکس برخی دیگر از سبک ها، تقارن اهمیت بسزایی در طراحی داخلی اداری کلاسیک دارد. به عبارتی هنگامی که وارد فضایی با سبک کلاسیک می شوید اغلب وسایل دکوری را به صورت جفت می یابید که مصداقی برای منعکس کردن حس تقارن است. در ادامه توضیحی کوتاه درباره برخی دیگر از این ویژگی ها به شما خوانندگان خواهیم داد.
• رنگ هایی که از مشتقات کرم هستند بسیار در طراحی دفتر کار اداری کلاسیک به چشم می خورند. این رنگ ها شامل طوسی-سبز ها، زردهای بسیار روشن و بژ هستند.
• مبلمانی که در دکوراسیون اتاق کار اداری کلاسیک استفاده می شوند اغلب پایه هایی دارند که به سمت بیرون خم داده شده اند.
• توجه بسیار زیادی روی بلندتر نشان دادن سقف و دیوارها وجود دارد. از کاغذ دیواری های کلاسیک به وفور استفاده می شود و اغلب در انتهای دیوارها حالت قاب می بینید که دور فضا را با رنگی خنثی احاطه کرده است. به عبارتی، دکوراسیون به سبک کلاسیک خواهان جلب توجه شما به داخل است. برای همین از قاب و حاشیه در اطراف دیوارها استفاده می کند.
• گیاهان بسیار مورد استفاده طراحان کلاسیک هستند. شاید منظورمان از گیاه در طراحی فضای اداری کلاسیک به طور مستقیم گلدان ها نباشند؛ اما در پارچه های پرده، پارچه های مبل و کاغذهای دیواری طرح هایی از گل و گیاهان به چشم می خورد.
• وسایل دکوری مانند لوسترهای بزرگ، آینه هایی با قاب های شیک، تابلوهای نقاشی کلاسیک، چراغ ها، مجسمه ها و دیگر وسایل تزئینی از این قبیل بسیار محبوب هستند.
• اشیا معمولا به صورت متقارن و جفت قرار می گیرند به گونه ای که هر کدام آینه و نمایانگر دیگری باشد.
• موادی که در طراحی داخلی فضای کار اداری مورد استفاده قرار می گیرد متشکل از چوب، چینی‌جات و شیشه های ظریف هستند که در لوازم دکوری استفاده می شوند.
• پرده‌ ها در طراحی دفتر کار اداری کلاسیک به گونه ای مورد استفاده قرار می گیرند که به وضوح مرز بین داخل و خارج اتاق را نشان دهند. جنسی که برای پارچه های پرده کلاسیک در نظر گرفته شده است، پارچه های سنگین و بلند (مانند مخمل و غیره) است. به یاد داشته باشید که این پرده‌ها باید از بهترین پارچه ها تهیه شوند.
نتیجه
یکی از بهترین طراحی ها برای طراحی داخلی اداری، سبک کلاسیک است. این سبک ترکیبی از گذشته و حال، تاریخی و مدرن است که در صورت درست و صحیح اجرا شدن، جلوه ای فوق العاده به خود خواهد گرفت. در مقاله بالا اشاره به چیستی و ماهیت سبک اداری و طراحی دکوراسیون داخلی اداری کلاسیک کردیم.
در ادامه به چگونگی قرار گرفتن اشیا و مبلمان در این سبک پرداختیم و به طور مفصل ویژگی های دکوراسیون اداری شیک را توضیح دادیم. لازم به ذکر است که از این طراحی در مکان های مختلفی مانند طراحی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی، طراحی داخلی ویلا، دکوراسیون داخلی منزل کوچک ایرانی و انواع طراحی دکوراسیون داخلی اداری می توان استفاده کرد.
سایت مهران طاهری، متخصص در زمینه معماری و انواع سبک های دکوراسیون داخلی، با مجرب ترین تیم به مشاوره شما عزیزان درباره تمامی آنچه درباره سبک ها نیاز به دانستن دارید می پردازد. کافی است با سایت مهران طاهری همراه باشید تا از تجربیات ایشان و سوالات خود درباره قیمت طراحی داخلی و دکوراسیون اداری کلاسیک مطلع و بهره مند شوید.
ممنون که تا این لحظه با ما همراه بودید.