انتخاب طراحی داخلی طلا فروشی

ای طراحی داخلی طلا فروشی همیشه باید از یک اصول امنیتی پیروی کرد. قطعا باید شرایطی فراهم شود تا طراحی داخلی طلا فروشی علاوه بر زیبایی از استانداردهای لازم نیز برخوردار باشد . به این ترتیب در صدد هستیم شما را با بهترین اصول طراحی داخلی طلا فروشی آشنا کنیم.

جهت ادامه مطلب کلیک کنید

اولین و مهم ترین اصل در طراحی داخلی طلا فروشی امنیت است. در واقع طلا از دسته اقلام بسیار گران قیمت محسوب می شود و باید به صورت دقیق در خصوص آن تصمیم گیری شود. دقت کنید که برای طراحی بخش داخلی طلا فروشی در ابتدا باید فضاهای رفت و آمد فروشنده به طور دقیق مشخص شود. در نظر داشته باشید این بخش تنها باید از طریق فروشنده در دسترس باشد و خریداران نباید به آن دسترسی داشته باشید. سیستم نورپردازی که در طراحی بخش داخلی طلا فروشی استفاده می شود باید به صورتی باشد که آزاری به چشم خریدار وارد نشود و بتواند به سادگی با تمامی اقلام موجود در مغازه ارتباط بگیرد. در طراحی داخلی طلا فروشی در ابتدا باید مشخص شود که خریداران عموماً به چه مکان هایی برای خرید طلا اطمینان بیشتری دارند به این صورت می توانید کمی دقیق تر انتخاب کنید و از انتخاب خود لذت ببرید.

اصل دوم در طراحی داخلی طلا فروشی

استفاده از آینه در بخش های مختلف طلافروشی یکی از بهترین اصولی است که باید رعایت شود در واقع نورپردازی و بازی با آینه در طلافروشی بر روی خریدار تأثیر مستقیمی می گذارد.

 آینه ها باید به صورتی قرار بگیرند که طرح بندی طلاها را به درستی نشان دهند به این صورت مشتری به صورت ناخودآگاه درگیر این فضا می شود.

ساده ترین اصولی که اغلب برای طراحی بخش داخلی طلا فروشی استفاده می شود استفاده از سقف های چند بعدی است، در واقع طلافروشی از دسته شغل های لوکس و بالارده محسوب می شود و قطعا طراحی بخش داخلی طلا فروشی نیز باید در همین دسته قرار بگیرد.

اصل سوم در طراحی داخلی طلا فروشی

چیدمان پیچیده در طلافروشی اغلب با نتیجه عکس همراه است، شما می توانید طراحی بخش داخلی طلا فروشی را به صورتی انجام دهید که مشتری فرصت مناسبی برای تصمیمی گیری داشته باشد به این ترتیب دکوراسیون های داخلی در طلافروشی از مسائل بسیار مهم محسوب می شود.

استفاده از چوب در طراحی داخلی طلا فروشی یکی از سبک های ارزان قیمت و مناسب است که همه پسند بوده و سبب می شود تا افراد بیشتری جذب آن شوند. به طور کلی ویترین های طلافروشی از جنس چوب از بهترین گزینه هایی است که بسیاری از مشتریان را به سمت خود می کشاند و سبب می شود که طلا جلوه بهتری داشته باشد.

طراحی طلا فروشی باید در ابتدا از امنیت و سپس از زیبایی خاصی برخوردار باشد.

نکات مهم و کلیدی در رابطه با طراحی داخلی طلا فروشی

متن:

در طراحی داخلی طلا فروشی علاوه بر پرداختن  به زیبایی و ظرافت باید به امنیت مغازه توجه داشت. می توانید جهت طراحی مغازه طلا فروشی این کار را به طراحان در این زمینه بسپارید.

طراحی داخلی طلا فروشی

هنگامی که صحبت از طراحی داخلی طلا فروشی می شود، توقع این می رود که یک کار عالی و خیره کننده ای را بتوان مشاهده نمود. اما طراحی داخلی طلا فروشی به دلایلی کار پیچیده و دشواری است. از این رو توصیه می شود که حتما از مشاوران در این زمینه استفاده کنید. طراحی طلا فروشی فقط پرداختن به مسائل زیبایی و طراحی زیبا شدن دکور و ویترین مغازه طلا فروشی نمی باشد.

 آنچه باید در همین راستا به اندازه زیبایی طراحی داخلی طلا فروشی رعایت شود، حفظ امنیت در یک مغازه طلا فروشی می باشد. امنیت در کنار زیبایی دو مقوله بسیار مهم در طراحی طلا فروشی می باشند. اگر می خواهید یک طراحی ایده آل داشته باشید باید این دو مقوله را در کنار یکدیگر بررسی کنید. المان های دیگری نیز در طراحی طلا فروشی مطرح می باشد که در بخش بعدی به آن ها خواهیم پرداخت.

رعایت اصول مهم در طراحی داخلی طلا فروشی

رعایت نکاتی مهم در طراحی داخلی طلا فروشی از جانب طراح باعث زیبایی دو چندان مغازه طلا فروشی می شود. این نکات عبارتند از:

  • توجه به پارتیشن بندی و رنگ آن ها از نکات مهمی است که توسط طراح باید انتخاب شود.
  • توجه به ویترین مغازه و طراحی این بخش از دیگر نکاتی است که باید توسط یک طراح لحاظ شود. کوچکترین و ریزترین مسائل را در این بخش باید در نظر گرفت. متریال مغازه را باید از مصالح با کیفیت انتخاب کرد. پلی گلس ضد خش و یا ام دی اف از جمله این موارد می باشند.
  • انتخاب کفپوش برای کف مغازه طلا فروشی از اهمیت بالایی برخوردار است. پیشنهاد می شود که از سرامیک های نانو و پولیش خورده در این مورد استفاده کنید. شایان ذکر است برای کف پوش می توانید از سنگ های تزئینی استفاده کنید.
  • طراحی سقف مغازه طلا فروشی کمتر مورد توجه قرار می گیرد. برای این مورد می توانید از شگردهای دکوراسیون متضاد استفاده کنید. یعنی رنگ کف و سقف می توانند متضاد باشند.

ایجاد نقطه عطف و نورپردازی در طراحی داخلی طلا فروشی

درست است که تمام دکوراسیون طلا فروشی دارای نقطه عطف می باشد، اما به صورت کلی طلا فروشی مغازه ای است که باید طوری طراحی شود که بدرخشد. نکته مهم اینجاست که باید نقطه عطفی در طراحی داخلی طلا فروشی لحاظ شود. ایجاد کردن نقطه عطف در طلا فروشی به معنای مکانی است که به زیبایی بدرخشد و این فضا هر چشمی را خیره نماید.

در این بخش کالا و محصولات خاصی را جانمایی می کنند. مورد مهم دیگر که در طراحی طلا فروشی باید در نظر گرفته شود، نور پردازی است. نورپردازی می تواند تغییرات گسترده ای در طراحی داخلی یک مغازه طلا فروشی ایجادنماید. پیشنهاد می شود در طلا فروشی از نورپردازی موضعی استفاده شود. بهترین روشنایی برای نورپردازی در طلا فروشی استفاده از لوسترهای پر نور می باشد.