مقالات

متدهای موفق طراحی داخلی طلا فروشی

در طراحی داخلی طلا فروشی یک سری متدها صحیح و یک سری مناسب محسوب می شوند. رعایت استاندارد های لازم طراحی داخلی طلا فروشی را زیبا و قابل قبول می کند.

متدهای موفق طراحی داخلی طلا فروشی

آیا می دانید برای طراحی داخلی طلا فروشی بهتر است در ابتدا مشخص شود که افراد چطور می خواهند به محصولات دسترسی داشته باشند؟ در واقع اگر قرار به دسترسی مستقیم باشد قطعا طراحی داخلی طلا فروشی بسیار دشوار بوده و امنیت آن عجیب و غریب است.

موضوع دیگری که بارها مورد بررسی قرار گرفته است در خصوص متدهایی است که از دید عده ای ایمن و از دیده گروهی دیگر غیر ایمن به نظر می رسد. امروز قصد داریم طراحی طلا فروشی به سبک های مختلف را بررسی کنیم.

بررسی متدهای موفق طراحی داخلی طلا فروشی

یکی از سبک هایی که بارها برای طراحی داخلی طلا فروشی استفاده می شود استفاده از ویترین بندی های سریال است. در ویترین بندی سریال تسلط فروشنده به کل فضا بسیار مناسب است.

این نوع ویترین بندی هم برای مغازه هایی که دارای وسعت کمتری هستند و هم برای مغازه هایی که دارای وسعت زیادی هستند می تواند بسیار زیبا و مناسب به نظر برسد.

در نظر داشته باشید که عموما ویترین ها به صورت تمام شیشه انتخاب می شود.

متد موفق دیگری که طراحی طلا فروشی را زیبا و همینطور امنیت آن را تضمین می کند در خصوص طرح هایی است که برای کفپوش طلافروشی استفاده می شود. استفاده از کف پوش های آینه ای بهترین گزینه از نظر امنیتی محسوب می شود.

در نظر داشته باشید که بهتر است هر بخش از طلافروشی به صورت دقیق و متفاوت طراحی شود.

تصویر۱

متدهای ناموفق طراحی داخلی طلا فروشی

در نظر داشته باشید که استفاده از فضایی تاریک برای طراحی داخلی طلا فروشی قطعا مشکل ساز است. وجود نور کم و زاویه بندی نامناسب ویترین ها سبب می شود که امینت طلافروشی دچار مشکل شود.

موضوع دیگری که در طراحی طلا فروشی از دسته های غیر اصولی به شمار می رود، استفاده از ویترین های نیمه شیشه ای است که از دسته ویترین های ترکیبی نیز به شمار می رود، در واقع تنها نیمی از این ویترین ها از دید مشتری قابل رویت و نیمن دیگر آن با جنس فلز، چوب و … پوشیده شده است به این ترتیب باید در انتخاب بهترین طراحی طلا فروشی دقت های لازم مبذول شود.

تصویر۲

 

دکوراسیون اتاق کار اداریطراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشیدکوراسیون داخلی رستوران سنتیروف گاردن در تهرانطراحی لابیاجرای دکوراسیون داخلی منزل,هزینه دکوراسیون داخلی منزلمشاور دکوراسیون داخلی منزلدکوراسیون داخلی خانه های شیکدکوراسیون هتل,طراحی داخلی ویلادکوراسیون داخلی مطب پزشکیدکوراسیون مطببازسازی آپارتمانهای قدیمیبازسازی خانه های فرسودهطراحی مدرن آشپزخانهجدیدترین طراحی آشپزخانهطراحی داخلی مغازهطراحی داخلی همدانطراحی داخلی پاساژطراحی داخلی درمانگاهطراحی داخلی کلینیک زیباییطراحی صرافیطراحی داخلیطراحی دکور مغازه لباس فروشیطراحی ویترین مغازه کیف و کفش,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون مغازه ورزشیدکوراسیون مغازه لوازم خانگیدکوراسیون داخلی مغازه موبایل فروشیطراحی داخلی مغازه لوازم آرایشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشیدکوراسیون مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی.دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی,دکوراسیون مغازه ابزار فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خرازیدکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیطراحی داخلی مغازه عینک فروشیدکوراسیون مغازه خیاطیطراحی داخلی مغازه ساعت فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون داخلی مغازه عطاریدکوراسیون مغازه موبایل فروشیطراحی داخلی مغازه پوشاکدکوراسیون مغازه کفش فروشی زنانه,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون مغازه ابزار فروشی

پاسخ دادن

7 + هشت =