مقالات

مبلمان یکی از مهمترین عنصر در طراحی منزل

عوامل بسیاری در دکوراسیون داخلی منزل مؤثر است. انتخاب رنگ و وسایل گوناگون می تواند نقشی تأثیرگذار در دکوراسیون داخلی منزل داشته باشند.

نکات مهم در اجرای دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیون داخلی منزل یکی از مهم ترین فاکتور های زندگی امروزی است. سبک استفاده و هماهنگی در رنگ و طرح وسایل همگی نمادی از سلیقه، شخصیت و روش زندگی ماست که به صورت روزمره با آن سر و کار داریم.

دکوراسیون داخلی منزل

با پیشرفت علم و ورود به دنیای مدرن و امروزی می بینیم که معماران و طراحان دکوراسیون منزل از سبک ها و طبقه بندی خاصی در دکوراسیون داخلی منزل استفاده می کنند که با توجه به فرهنگ و سلیقه افراد می توان از این سبک ها استفاده کرد. اگر شما هم جزء افرادی هستید که دوست دارید دکوراسیون داخلی منزل را خودتان انجام دهید بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با رعایت چند نکته کوچک بهترین طراحی منزل را خودتان انجام دهید.

تصویر۱

انتخاب بهترین رنگ دکوراسیون داخلی برای منزل شما کدام است

به یاد داشته باشید که گام اول برای یک طراحی داخلی منزل انتخاب حداقل یک و حداکثر سه رنگ است که تم و قالب اصلی شما در رنگ وسیله های استفاده شده را تشکیل می دهد . این رنگ ها می توانند بر اساس سلیقه شخصی شما و یا پیروی از مد روز انتخاب و به کار برده شود. البته بهتر است این نکته را در نظر بگیرید که طراحان حرفه ای و باهوش دکوراسیون داخلی منزل  انتخاب این رنگ ها را به صورت رنگ های مکمل یا تناژ رنگ هایی که همخوانی دارند به کار می گیرند چرا که استفاده مناسب رنگ ها باعث ایجاد آرامش و حس خوب برای افراد منزل می شود.

تصویر ۲

انتخاب وسایل مهم برای دکوراسیون داخل منزل

شاید از خودتان بپرسید که مهم ترین وسیله برای منزل کدام است. این نکته بسیار مهم که در نگاه اول کسانی که وارد منزل شما می شوند چه چیز را می بینند مسئله مهمی است که با تکیه بر آن می توان گام بزرگی را در زمینه زیبا تر شدن منزل برداشت.

مبلمان یکی از مهمترین عنصر در طراحی منزل محسوب می شود. در واقع شما با انتخاب سبک مبلمان خانه ی خود ۶۰ درصد از کار را انجام داده اید .برای مثال اگر شما یک مبل چستر چرمی با رنگ تیره انتخاب کنید فضای اصلی منزل را با سبک کلاسیک و رسمی پوشش می دهید که سایر وسیله ها باید با آن همخوانی کافی داشته باشند.

از دیگر وسایل و نکاتی که تاثیر چشم گیری در طراحی داخلی منزل دارند می توان به این موارد اشاره داشت :

  • انتخاب کف پوش مناسب با جنس و رنگ مناسب
  • رنگ دیوار ها و استفاده درست از آنها
  • محل قرار گرفتن تلویزیون
  • انتخاب جنس و رنگ کابینت ها
  • هماهنگی کافی بین وسایل تزیینی

 

دکوراسیون اتاق اداریطراحی داخلی مغازه طلا فروشیدکوراسیون رستوران کوچکروف گاردن در ایرانطراحی لابی آپارتمانمشاور دکوراسیون منزل,دکوراسیون منزل قدیمی,دکوراسیون منزل جدیدطراحی خانه های مدرن ,دکوراسیون هتلدکوراسیون داخلی ویلادکوراسیون داخلی مطب,دکوراسیون داخلی مطب دندانپزشکیبازسازی و نوسازی ساختمان,بازسازی منازل قدیمیطراحی جدید آشپزخانهطراحی دکوراسیون آشپزخانه ایرانیدکوراسیون داخلی مغازهطراحی داخلی در تبریزطراحی داخلی مجتمع تجاریدکوراسیون داخلی درمانگاهطراحی کلینیک پوست و موطراحی داخلی صرافیشرکت طراحی داخلی,طراحی داخلی تبریزطراحی داخلی پاساژطراحی داخلی درمانگاهطراحی داخلی کلینیک زیباییطراحی صرافیطراحی داخلیطراحی مغازه پوشاکدکوراسیون مغازه کیف و کفش,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیطراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشیطراحی دکوراسیون مغازه لوازم خانگیدکوراسیون مغازه موبایل فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشیدکوراسیون مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی.دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی,دکوراسیون مغازه ابزار فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خرازیدکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیطراحی داخلی مغازه عینک فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خیاطیدکوراسیون داخلی مغازه ساعت فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون مغازه عطاریدکوراسیون مغازه موبایل فروشی

پاسخ دادن

دو + 11 =