مقالات

طراحی دکور مغازه پوشاک زنانه و مردانه

طراحی داخلی مغازه از اهمیت بالایی در جذب مشتری برخوردار است. در زمان طراحی داخلی مغازه می بایست از افراد مجرب و باتجربه در این حرفه بهره گرفت.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه مدرن و شیک

طراحی داخلی مغازه امری بسیار مهم بوده و می بایست به آن توجه ی ویژه ای شود زیرا دکوراسیون داخلی مغازه،  طراحی نمای بیرونی مغازه و طراحی ویترین مغازه می توانند در جذب هر چه بیشتر مشتری ها نقش مهمی را ایفاء کنند که در نهایت منجر به فروش بیشتر و درآمد بیشتر می شود پس بنابراین طراحی دکوراسیون داخلی مغازه امر مهمی بوده که باید فروشندگان و مغازه دارها به آن اهمیت به سزایی را دهند.

طراحی ویترین مغازه

در طراحی داخلی مغازه لازم و ضروری است تا به طراحی ویترین بیشتر از هر قسمت مغازه اهمیت داده شود زیرا ویترین به منزله ی پلی می باشد که می تواند محیط بیرون را با محیط داخلی مغازه مرتبط ساخته و سبب جلب توجه خریداران شود. در واقع زمانی که دکوراسیون ویترین مغازه طرحی زیبا و جذاب باشد می تواند تبلیغی باشد برای اجناس درون مغازه که نتیجه ی یک طراحی ویترین مغازه افزایش یافتن مشتریان خواهد بود.

طراحی داخلی مغازه مدرن و شیک

زمانی که طراحی داخلی مغازه شیک و مدرن باشد می تواند حس خوبی را به خریداران القاء نماید اما باید گفت که طراحی دکوراسیون داخلی مغازه می تواند به شیوه های مختلفی صورت گیرد. طراحی نمای مغازه می تواند شامل طراحی در سقف، بدنه، نورپردازی، کاغذ دیواری، کفپوش، قفسه بندی، چیدمان وسایل، ویترین و… باشد که البته مسئله ی نورپردازی از سایر موارد مهمتر می باشد زیرا یک نور پردازی خوب و هماهنگ این قابلیت را دارد تا طراحی نما مغازه و چیدمان اجناس درون مغازه را به زیبایی و خوبی جلوه دهد از این رو لازم است تا در طراحی داخلی مغازه بیشترین حساسیت را بر روی نورپردازی متمرکز کرد.

 

طراحی دکور مغازه پوشاک زنانه و مردانه

طراحی مغازه زمانی که بوتیک های زنانه باشد کاری بس دشوارتر از مغازه ای است که بوتیک لباس های مردانه باشد زیرا لازم است تا طراحی داخلی مغازه پوشاک زنانه جذاب تر و گیرا تر باشد زیرا خانم ها علاقه ی بسیار زیادی بر روی رنگ ها داشته و طبعا به سمت مغازه ای کشیده می شوند که شاداب تر و چیدمان لوکس تری داشته باشد. علاوه بر انتخاب رنگ می بایست طراحی داخلی مغازه پوشاک زنانه به گونه ای باشد که تمامی قفسه ها در حوزه ی دید مشتریان قرار گرفته و به خوبی مدل لباس ها نمایان باشد به طور کلی خانم ها وسواسیت خاصی داشته و به دنبال مغازه ای هستند که مدرن و شیک بوده و طراحی لاکچری داشته باشد. از طرفی در طراحی داخلی مغازه پوشاک مردانه طرح ریزی برای چیدمان لباس ها زیاد خاص نبوده و آقایان به دنبال مدل لباس نیستند و تنها رنگ لباس برای آنها اهمیت دارد از این رو طراحی مغازه دکوراسیون داخلی مردانه به مراتب خیلی ساده تر از مغازه های زنانه می باشد.

 

طراحی دکوراسیون مغازه های کوچک

نوع جنس و محصولی که قرار است در یک مغازه به فروش برسد خود گویای طراحی داخلی مغازه می باشد حتی اگر مغازه کوچک  بوده و ابعاد زیادی برای طراحی و پیاده کردن دکوراسیون را نداشته باشد اما به شرطی که چیدمان اجناس در مغازه  به درستی انجام شود می تواند به گونه ای عمل کند که توجه مشتریان بسیار زیادی را به سمت خود کشانده و در نهایت فروش بی شماری را داشته باشد. اولین گام برای اجرای دکوراسیون مغازه کوچک توجه به تمایلات و خواسته های مشتریان می باشد زیرا زمانی که طراحی داخلی مغازه بتواند از دید مشتریان متمایز و خاص باشد می تواند علایق و سلیقه ی آنها را جذب نماید. از طرفی یک طراحی مغازه دکوراسیون داخلی  ایده ال  می تواند ترکیب بندی اجناس را به گونه ای طرح ریزی کند که مشتریان زمان بیشتری را در مغازه بوده و زمان بیشتری را برای انتخاب داشته باشند. پس بنابراین هر چند که بزرگی و کوچکی مغازه در فروش اجناس نقش مهمی دارد اما از همه مهمتر نوع طراحی داخلی مغازه می باشد زیرا باید به این امر مهم توجه  داشت که فروشندگان یک صنف تمامی اجناسشان شبیه به هم بوده پس تنها عامل مهم در پایین و بالا بوده میزان فروش هر کدام می تواند شکل مغازه و یا همان طراحی داخلی مغازه به حساب آید.

 

قانون سمت راست در طراحی داخلی مغازه

در بازارهای خرید و فروش و مراکزی که مردم برای رفع نیازهای خود به آنجا رجوع می کنند قانونی وجود دارد که از آن با عنوان دیوار قدرت یاد می کنند و تجربه گویای آن است که مشتریان زمانی که وارد مراکز خرید و فروش اجناس مختلف می شوند بیشتر از هر جهت دیگری به سمت راست خود توجه می کنند و لوازم و یا پوشاکی که در سمت راست مغازه قرار دارد بیشتر مورد بازدید و توجه قرار می گیرند از این رو در طراحی داخلی مغازه جنس هایی که در سمت راست مغازه چیده می شوند تاثیر مهمی را بر دیده شدن سایر لوازم مغازه خواهند داشت.

پس بنابراین طراحانی که کار اجرای طراحی دکوراسیون مغازه را بر عهده می گیرند می بایست به اندازه ی طراحی ویترین طراحی سمت راست مغازه را اهمیت داده و سعی کنند تا اجناس جدید و لوکس و یا اجناسی که در طول روز مشتریان آن را بیشتر تقاضا دارند در دیوار سمت راست چیده شوند در راستای قانون سمت راست لازم است تا در جهت های دیگر مغازه اجناس طوری چیده بشوند که به خوبی مقابل دید مشتری بوده و در جهاتی مشتری را ترغیب به خرید نماید در طراحی دکوراسیون داخلی اکثر مغازه ها طرحی پایه گذاری شده تا مشتری گردشی به سمت راست داشته و تا پایان راه از اجناس دیدن فرماید که البته برخی از طراحان دکور مغازه در این طرح گردش به راست  حقه ای را در نظر می گیرند و آن گذاشتن جنسی لوکس و جدید در پایان راه می باشد تا مشتری را فریب داده که به منظور بازدید از آن جنس جدید در طی مسیر ناخودآگاه از سایر اجناس مغازه دیدن به عمل می آورد.

 

 

دکوراسیون اتاق اداریطراحی داخلی مغازه طلا فروشیدکوراسیون رستوران کوچکروف گاردن در ایرانطراحی لابی آپارتمانمشاور دکوراسیون منزل,دکوراسیون منزل قدیمی,دکوراسیون منزل جدیدطراحی خانه های مدرن ,دکوراسیون هتلدکوراسیون داخلی ویلادکوراسیون داخلی مطب,دکوراسیون داخلی مطب دندانپزشکیبازسازی و نوسازی ساختمان,بازسازی منازل قدیمیطراحی جدید آشپزخانهطراحی دکوراسیون آشپزخانه ایرانیدکوراسیون داخلی مغازهطراحی داخلی در تبریزطراحی داخلی مجتمع تجاریدکوراسیون داخلی درمانگاهطراحی کلینیک پوست و موطراحی داخلی صرافیشرکت طراحی داخلی,طراحی داخلی تبریزطراحی داخلی پاساژطراحی داخلی درمانگاهطراحی داخلی کلینیک زیباییطراحی صرافیطراحی داخلیطراحی مغازه پوشاکدکوراسیون مغازه کیف و کفش,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیطراحی دکوراسیون مغازه لوازم ورزشیطراحی دکوراسیون مغازه لوازم خانگیدکوراسیون مغازه موبایل فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشیدکوراسیون مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی.دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی,دکوراسیون مغازه ابزار فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خرازیدکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیطراحی داخلی مغازه عینک فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خیاطیدکوراسیون داخلی مغازه ساعت فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون مغازه عطاریدکوراسیون مغازه موبایل فروشی

پاسخ دادن

16 + 18 =