مقالات

استفاده از نورپردازی و نور مخفی در لابی

طراحی داخلی لابی سهم بالایی را در جلب توجه بازدیدکنندگان خواهد داشت. نورپردازی از مهمترین عوامل در طراحی داخلی لابی هتل یا آپارتمان می باشد.

طراحی داخلی لابی ساختمان های مسکونی

طراحی داخلی لابی یکی از اصلی ترین موارد در هر ساختمانی می باشد که توجه طراحان و معماران را در زمان ساخت و طراحی یک ساختمان یا هتل به سوی خود جلب می کند. از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر زیبایی طراحی یک لابی می توان به نورپردازی و چیدمان اشیاء در آن اشاره نمود که اگر این عوامل با دقت بالایی صورت گیرد بی شک زیباترین طراحی را نیز مشاهده خواهیم کرد.

طراحی لابی

طراحی لابی یکی از مهمترین حوزه های فعالیتی بسیاری از مهندسین و معماران می باشد که در سال های اخیر مورد توجه واقع شده است. طراحی داخلی لابی امروزه در سطح بسیار گسترده ای انجام می شود و برای طراحی آن نیز زمان و انرژی زیادی را صرف می کنند. لابی مکانی است که در قسمت اولیه ورودی یک ساختمان واقع شده است و مشتریان و افراد به محض ورود به آن ساختمان شاهد این فضا خواهند بود. معماران و طراحان ساختمان ها نیز به خوبی می دانند که زیبایی و شیک بودن لابی یک ساختمان می تواند تاثیر بسیار زیادی در جلب توجه افراد به سوی خود داشته باشد. به همین جهت تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا بهترین و شیک ترین لابی را در این ساختمان ها طراحی کنند. امروزه طراحی و ساخت لابی را می توان در هتل ها، آپارتمان ها و ساختمان های مسکونی مشاهد کرد. در ادامه مقاله نیز سعی بر آن داریم تا در مورد طراحی داخلی لابی در هتل ها و طراحی لابی در آپارتمان ها توضیحات مفید و مختصری را به حضور شما ارائه دهیم. 

طراحی لابی هتل

طراحی لابی هتل یکی از مهمترین طراحی ها در ساخت یک هتل می باشد چرا که مهمانان و گردشگران ورودی به هتل، در وهله اول شاهد دکوراسیون و طراحی داخلی لابی هتل شده و تصمیم خود را مبنی بر ماندن یا نماندن در این هتل می گیرند. به همین جهت هم لابی هتل ها با دقت و ظرافت بسیار خاصی طراحی می شود تا بتواند تاثیر بسیار مثبتی را در جلب توجه مشتریان خود داشته باشد. از مهمترین عواملی که در زیبایی و لوکس بودن طراحی داخلی لابی هتل می تواند تاثیر داشته باشد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

–         نورپردازی بسیار لوکس و شیک

–         استفاده از رنگ های روشن و هارمونی رنگ های بسیار جذاب و چشمگیر

–         چیدمان بسیار حرفه ای مبلمان در لابی

–         استفاده از انواع گیاهان و گل ها در تزئین این فضا

–         پخش موسیقی بسیار آرام و زیبا در محیط لابی هتل

–         استفاده از دستگاه های خوشبو کننده فضا در این مکان

–         استفاده از کفپوش بسیار مناسب و شیک

بزرگ بودن مساحت لابی هتل از دیگر مهمترین عواملی می باشد که می تواند تاثیر بالایی را در راحتی مهمانان و جلب رضایت آنها داشته باشد.

طراحی لابی آپارتمان

یکی دیگر از مهمترین مواردی که طراحی لابی در این مکان ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، ساختمان های مسکونی می باشد. طراحی لابی مسکونی در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده است چرا که آنان نیز به این واقعیت پی برده اند که افراد می توانند با مشاهده طراحی داخلی لابی مسکونی، به دیگر ویژگی ها و دکوراسیون ساختمان به خوبی پی ببرند و قضاوت های پیش داورانه خود را داشته باشند. از مهمترین عواملی که می توانید در طراحی لابی آپارتمان تاثیرگذار باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

–         استفاده از تابلوهای ورود و خروج

–         استفاده از بهترین ترکیب های رنگی

–         شیک و لوکس بودن کانتینر نگهبان

–         چیدمان بسیار حرفه ای و زیبای اشیاء موجود در لابی

–         استفاده از نورپردازی و نور مخفی در لابی

افرادی که قصد خرید یک واحد مسکونی از آپارتمان شما را دارند می توانند با مشاهده لابی بسیار شیک و زیبای آپارتمان شما، رضایت لازم را در قدم اول به دست آورده و با دید مثبتی از واحد شما بازدید به عمل آورند.

دکوراسیون داخلی اداری مدرنطراحی ویترین طلا فروشیدکوراسیون رستوران سنتیرووف گاردنطراحی داخلی لابیمعماری و دکوراسیون داخلی منزل,طراحی دکوراسیون منزل ایرانیدکوراسیون ارزان منزلدکوراسیون داخلی خانه های لوکسدکوراسیون هتل,طراحی داخلی ویلا شمال ,دکوراسیون مطب پزشکیبازسازی منازلبازسازی و نوسازیطراحی داخلی آشپزخانه های کوچکطراحی کابینت آشپزخانه ایرانیدکوراسیون مغازه های کوچکطراحی داخلی در همدانطراحی مجتمع تجاریطراحی داخلی بیمارستانطراحی داخلی مطب زیباییطراحی داخلی صرافیطراحی دکوراسیون داخلیطراحی دکوراسیون مغازه لباس بچه گانهطراحی ویترین مغازه کفش,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون مغازه لوازم ورزشیدکوراسیون داخلی مغازه لوازم خانگیطراحی ویترین مغازه موبایل فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشیدکوراسیون مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی.دکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه لوازم آرایشی,دکوراسیون مغازه ابزار فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادی,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه عطاری,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطی,دکوراسیون داخلی مغازه خیاطیدکوراسیون مغازه ابزار فروشیدکوراسیون داخلی مغازه خرازیدکوراسیون داخلی مغازه پارچه فروشیدکوراسیون داخلی مغازه قنادیطراحی داخلی مغازه عینک فروشیدکوراسیون مغازه خیاطیطراحی داخلی مغازه ساعت فروشی,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون داخلی مغازه عطاریدکوراسیون مغازه موبایل فروشیطراحی دکوراسیون مغازه لباس بچه گانهدکوراسیون داخلی مغازه کیف و کفش,دکوراسیون داخلی مغازه قنادیدکوراسیون داخلی مغازه شیرینی فروشیدکوراسیون مغازه ابزار فروشی

پاسخ دادن

سه + 11 =